Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Kolege, koliko je normalno na 4tx da mi se menjač čuje pri svakom šaltanju, bilo viša ili niža. Isti onaj zvuk kao u prvu kad ulazi?
  2. Ako je tako, skupi još palo i pojuri er6. Lutka od motora :-) Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  3. Aj pošalji meni ako možeš detalje u inboks molim te. Imam drugara koji traži tdm na a2 kategoriju baš, možda možemo nešto da napravimo. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  4. Teško je tu iskontrolisat se. Kad se samo setim kad sam ja kupovao motor :-) LM, za taj budžet možeš kupiti sasvim dobrog horneta. Jesi li razmišljao o tome? Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  5. I da. Po mome mišljenju, najbolja stvar je da se čovek sam edukuje koliko može. Da upozna motor koji vozi, da zna koji mu alat treba i eventualno par rezervnih delova. Na taj način uživanje če biti mnogo veće. Sa mnogo više samopouzdanja se odlazi na dalje puteve, da ne pričam o ušteđenom novcu. Onaj ko zaista gaji ljubav prema motoru mislim da zna o čemu pričam [emoji6]
  6. Ja moram da se nadovežem i ispričam svoje iskustvo oko ovoga. Vozio sam tada davno Beverly 500 2006god. Vergla ali neće da upali ma nema šanse. Odšlepam ja u Killer na NBG koji je bio ovlašćeni tada za piaggio, sve po propisu prijem, pa kačenje na dijagnostiku, pa rastavljanje i dijagnoza da je komp riknuo, da mora novi da se poruči koji košta 260eur, i da se čeka oko 2 meseca na isporuku. Ja u očaju sezona samo što je počela i onako jadam se prijatelju preko telefona kaže on idi probaj kod autobravara Ristića čovek je odličan majstor za električne brave, možda uspe da reši. Ja šta ću odšlepam do Ristića koji je tu niz ulicu možda 500 metara, rekoh nemam šta da izgubim, objasnim šta i kako, čovek tu na ulici rastavi motor uze komp, kaže "sad ću dođem". Vraća se posle 30 sekundi bukvalno, vraća komp, pali kao mina. Rekoh šta si uradio? Kaže vlažan ti je bio konektor. [emoji28]. Toliko o ovlašćenim servisima što se mene tiče, još od tada [emoji28]
  7. Ako neko nađe svrhu ovome. Cena je 2000 din. Far je nekada davno bio na hondi hornet. Pa sam ga skinuo i stavio fabrički. Generalno ne sija ništa specijalno čak ni sa ovim ksenonima, al možda tu nešto nije bilo namešteno kako treba. Ako nekome treba eto :-) Kontakt: 0652661669
  8. Guzica kaže ovako: U prvom trenutku kao da sam seo na drugi motor ali ne toliko u smislu udobnosti koliko u načinu sedenja. Inače nema onog pomeranja malo napred malo nazad gde sam seo tu sam upao i ljuljuškao OO [emoji38] Naslon ma koliko mali delovao znači da se pomalo odmore leđa, i kada potegnem gas, naslon me onako lepo podupre. Malo je šire i mekše ali ništa sad da bi rekao wow! Sve u svemu previ test će pasti nakon nekog dužeg putovanja, s'obzirom da su mene bolela leđa kada siđem posle 100-nak km sa mašine. Eto toliko za sada. Što se tiče izgleda masa prijatelja kaže da motor izgleda 40% lepše sa čime se i ja slažem. [emoji6] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  9. Evo moje gospodže pre i posle
  10. E ovo je dobra ideja. Bravo kolega spasio si mi dan :-) Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  11. Bili smo u Drvengradu. Nije loš ovaj dvorac, ali ce po svemu sudeći biti Kosmaj. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  12. Kolege, jel ima neko neki predlog gde otići sa devojkom na jedan dan van Beograda? Moram malo da ispoštujem građansku dužnost, mnogo sam se zajebavao, jbg [emoji38]
  13. Umetnik je završio. Sutra stiže.
  14. Očekujem ga sutra. Ali rekao je "trebalo bi" [emoji5] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  15. Temišvar? [emoji57] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  16. Ja čekam sedište. Ako stigne, mogu i ja. Za sada mi je gotov samo logo.
  17. Ja čekam sedište. Ako stigne, mogu i ja. Za sada mi je gotov samo logo.
  18. Au vrhunski putopis! Svaka ti čast druže prvo na hrabrosti pa na istrajanju za sve. Ne bih se ja usudio na tako nešto još uvek [emoji38] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  19. A, vidi jesam. E sve ok [emoji38][emoji38][emoji38]
  20. Ček, jel sam se zahvalio? [emoji3]
  21. Hvala puno Astral! [emoji5]
  22. Jel može neko da mi objasni zašto ne mogu komentarisati pojedine oglase u rubrici "prodajem". Isto tako ne mogu ni oglas da postavim. Kontam da neko treba da mi dodeli status al ne znam kome da se obratim? Ps. Znam da nije tema, al ova naša mu po aktivnosti više dođe kao chat room. Pre će mi ovde neko odgovoriti [emoji38]
  23. Da dodam i ja za Bolikića. Majstor na mestu! Za svaku preporuku. [emoji123][emoji106]
  24. Ja sam baš zagrejan za Transalpinu. Pritom mogu da se obiđu dva jako lepa grada usput. Ne treba nešto specijalno puno para, i nije toliko daleka destinacija. (Pročitao sam svaki pasus sa foruma o tome [emoji4]) No, prepustio bih starijima i iskusnijima da vode glavnu reč o tome [emoji6]. Ja samo da kažem odmah da sam za, da se najavi par nedelja ranije, i da bude vikend. [emoji106]
  25. Ovde [emoji38]
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja