Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Može ovde :-) Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  2. Jel imaš neko znežno odelo? Zavejalo [emoji38] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  3. Koja je veličina, jeli piše? Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  4. No filter needed ;-) Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  5. Evo ti savet šta sam ja uradio posle neuspešnog traženja iste jer su baš skupe. Odeš kod Lakija i kupiš kineski kofer 42L sa monokey plastičnom pločom za 35 eur, ploču uzmeš, a kofer prodaš za 25e i rešio si problem za male pare. Ploča jeste plastična ali meni bez problema nosi full natovarenu Maxiu 52L još sa roštiljem gore, stvarno nemam problema. Nova je u radnji oko 4.500din metalna Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  6. Ako te ovakvi možda zanimaju, ja sam kupio kod Lakija za 500 kinti par. Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  7. Respect [emoji106] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  8. Rado prihvatam poziv. Ako vreme dozvoli [emoji106][emoji5][emoji481] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  9. @Astral, Znači opet se meni događa nešto što nikome nije [emoji28] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  10. U brate pumpa za gorivo 1000din. Koliko li ovo valja pitanje je. Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  11. Naručio sam komplet kablove i svećice sa kapicama i gumicama. Ali sačekaće to sve do sledeće nedelje dok ne stigne auto sa servisa. Nego, malo mi je lošije upalio sinoć na -4 [emoji38]. Da li ima veze kada se pali kada je na ćopavoj, i u ravnom položaju, zbog karburatora možda. Kao da se muči dok mu ne dođe gorivo imam takav utisak? Evo mog promrzlog kofera :-) Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  12. Ja to kada sam skidao skinuo sam sve u kompletu, sa sve zadnjom štop lampom i rukohvatom. 4 imbusa ima gore kod rukohvata sa unutrašnje strane kad se skine sedište, i još dva šrafa koji drže plastike one bočne koji se nalaze na sredini motora sa spoljne strane. To kad se svuče ostaje samo ram gore pozadi. Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  13. Hvala braćo [emoji4] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  14. Jutros upalio sva sreća dobro. Isparila je voda gde god da je ušla, a tek ću za vikend moći da se pozabavim time. [emoji106] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  15. Kolege mali problem. Naime, pošto sam imao havariju na automobilu a morao sam nešto završiti, morao sam otići motorom po kiši da obavim posao. Bilo je to lepo peglanje oko 100 na sat po finoj kiši. Kada sam došao kući primetio sam da trokira na leru i da hoće da se ugasi, kao onako kada je baš hladan po hladnom vremenu bez gasa. Računam da je ušla voda negde gde nije trebala, pa sam hteo pitati iskusnije kolege gde bi to mogla ući voda i na šta prvo da obratim pažnju, tj gde da rastavljam? Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  16. Može, ali onda moraš da zalepiš TDM na Stroma [emoji16] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  17. Moj se neće ugasiti ni do kraja decembra koliko vidim. Zimska oprema je tu, tako da... [emoji4] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  18. Ja sam stravio set Dunlop GPR 300 150/70/17 zadnje i 110/80/18 prednje po fabričkim dimenzijama. Muški sam terao i po kiši i po suvom u jakim krivinama, i jedine probleme sam imao po pešačkim prelazima i belim linijama. Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  19. Hahahahahahahahaha [emoji28][emoji28][emoji28] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  20. Zato mi lepo da isplaniramo za sledeći vikend neku dužu voznju :-D Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  21. Pričamo o 3vd :-) Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  22. Stvarno nisam zagledao da li ima plin ili ne. Ima 3 crna kofera, i baš lepo izgleda. :-) Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  23. Da. Onaj skroz crn, vrlo kvalitetan primerak. Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  24. Jes da ličimo pomalo i da vozimo iste motore, ali nismo braća. Ja volim pivo, ali on više voli da pije kafu :-) Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  25. Brat@mradomir i njegova bivša ljubav koju sada drugi jaše [emoji4] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja