Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Inace bravo za detaljan opis. Nadam se da će motor otići u prave ruke :-) Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  2. Malo je sada zaintrigirala ova priča. Ja sam takođe radio na brodu, i dugo se premišljao da li da se vratim, i u pauzama od po par meseci između ugovora samo da putujem motorom. Ali imam dobar posao ovde. Ne toliko dobar da bi putovao po svetu novim motorom ali i ne toliko loš da ne bih mogao sebi da priuštim puno toga... Pa me sada zanima da li si radio tako nešto. Da li se taj lifestyle uklapa onako uopšteno. I naravno, koji si motor kupio? :-) Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  3. I ja sam razmišljao o ovome. Gde si ga našao, koliko košta? Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  4. Uslužno postavljam oglas za druga. Dakle prodaje bandit 600s, 2000god, prešao nešto manje od 40k iskreno mislim pravih. Vozio sam motor više puta, tako da mogu lično da ga pohvalim. Jako je očuvan, i vrlo moguće da je prava kilometraža. Gume dunlop roadsmart u ok stanju. Lanac i lančanici takođe ok. Zamenjeno ulje, zadnje pločice, prednje su na odprilike pola. Registrovan do Aprila 2018. Prodaje ga jer je kupio Bandit 1200 pa je ovaj sada višak. Motor se nalazi u Kaluđerici. Njegov tel: 064/643-7791 Cena 1800eur, za forumaše podložna korekciji. Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  5. U zdravlju se vozio druže. Mene samo zanima da li si ti onaj lik sa Opel Merivom što me startovao u Žarkovu, pa smo slučajno proveli sat ipo vremena na trotoaru po onoj zimi čevrljajući o motorima, a kafana nam bila preko puta [emoji23] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  6. Ja sam se sa 120 skinuo na 90 ali lagano za godinu i nešto dana. Nisam gladovao ni dana. Samo lagano i sve se može, bez žurbe, ali konstantno po malo ;-) Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  7. Bravo za video! [emoji123] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  8. Ja sam kupio Night Breaker i apsolutno mi isto sija. Moraću malo da se pozabavim farom sad preko zime, kao da nemam dovoljno jaku struju na faru. Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  9. I ja da se zahvalim svima i da kažem da je bilo pravo zadovoljstvo biti deo nečega ovakvo velikog, lepog i humanog. Ujedno smo jednu prelepu poruku poslali svima. [emoji123] Nego nisam znao da smo moto klub, kako nas je većina medija predstavila [emoji16] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  10. Ne vozim ga uopšte [emoji38][emoji23][emoji16] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  11. http://www.rts.rs/page/tv/sr/story/20/rts-1/2980652/.html Reportaža počinje na 18. minutu. Večerašnji dnevnik Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  12. Dobro jutro [emoji3] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  13. To sam i uradio. Ali bukvalno je iz krajnosti u krajnost zategnut i opušten. Nisam znao da to uopšte može da se dogodi :-) Čovek se uči dok je živ ;-) U svakom slučaju, na proleće će morati nov. Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  14. To hoću naravno, al mora u sremčicu sutra da se ode :-) Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  15. Pa to sada pokušavam... sad će da vidimo može li neka sredina da se nađe... Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  16. Sad ću da mu nađem balans [emoji4] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  17. Jesam. Menjao sam zadnje pločice pa sam morao da ga skidam. Šta ti je na umu? :-/ Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  18. Kolege, problem. Uzmem da operem lanac. Lepo ga posle toga podmažem. Primetim da se malo olabavio. Dotegnem kako treba, zategnem centralni šraf. Kad ono. Okrećem točak na prazno i uglavnom je kako treba, ali kada dođe do jednog dela lanca zategne se nenormalno do te mere da točak stane. Gledao sam karike ni jedna mi ne glavi na oko. Šta li može da bude? [emoji53] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  19. Ja sam spreman za sutra :-) Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  20. Ako neko ide trasom Smederevski Put, Bul Kralja Aleksandra, i ako je sa opštine Grocka, mogli bi se okupiti negde ranije, pa zajedno do skupštine. [emoji6] Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  21. Odelce pazareno. Vidimo se sutra :-) Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  22. Hvala Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  23. Nego kolege, ide li neko na Dedamarazijadu sad u Subotu? Ima li tema o tome? Ja se ubi ne mogu da nađem :-) Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  24. Jel ostao poklopac kartera? Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
  25. Jel ima možda poklopac kartera? Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja