-
Broj tema i poruka
2763 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic
-
Dolomiti - jul 2025 , mala pomoc , saveti
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Putopisi
Evo bejah malo zaludan ( ne ovaj sa foruma ) , pa sracunah troskove ugrubo.. 1. Putarina Srbija - 7e puta tamo i ovamo = 15e 2. Putarina Hrvatska - 30e , puta 2 = 60e 3. Vinjeta Slovenija - 20e 4. Prikolica 6 dana ( dali smo oduska dan ) , 7 dana x 20e = 140e 5. Smestaj u Tolmezzo , 40e po osobi ( ja i zena = 80e ) , imamo nocenje kad dodjemo i nocenje zadnji dan kad se vracamo za Srbiju = 160e 6. Smestaj u Bolcanu 45e po osobi , dakle dve osobe x dva nocenja = 180e 7. Gorivo za mazgu , ovaj mazdu , 1500km , racunali smo da trosi malo vise jer vucara prikolicu = 300e 8. Gorivo za motor , imamo tri dana po oko 280 km dnevno = oko 100e po motoru dakle , na ovo treba dodati hranu , sto ne znamo koliko ce biti, i treba dodati random troskarenja kome kolilko cef Na kraju je definisano , idemo nas dva para ( ja , zena mi , Boca i zena mu ) i zli peder , 5 coveka ( dobro , 4 coveka i 1 majstor ) , na 3 motora -
U prilici sam da prodam moto jaknu u S velicini , Belo da ne kopiram trpam slikma , link do oglasa : Moto jakna Belo - KupujemProdajem WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM Veoma kvalitetna moto jakna Belo. Jakna je u velicini "s" , ima tvrde protektore na ramenima , laktovima i ledjima. Protektor na ledjima je veliki, a protektori na laktovima idu duz cele... za forumase cena 6000 ili ti 50e
-
@Nole Bg , evo , druga dimenzija voznje... Uglavnom za izbacivanje kamena iz bubrega , da malo olabavi plombe itd itd...
-
Okaci onaj klip , iz druge dimenzije voznje , da tagujemo Nola....
-
Juuu.. Ako neko iz BG ide kolima do Banjaluke , jedna sitna usligica bi mi dobro dosla
-
Hm Malo si smanjio sad , mada ja i dalje mozgam po glavi , koji je to motor koji sa 70 konja ima torki od 100 nm , i ne nalazim... Pokusavam da nadjem dva motora priblizne kubikaze sa razlicitim torkijem , pa da pokusam da ti docaram Npr , onaj KTM 1290 - das pun gas u drugoj , pa cak i u trecoj brzini , i on te prevrne naopacke .. A onaj neki coper ( ubi me , ne secam se imena ) , od 1800 ccm , das pun gas kad god zelis i imas ubrzanje : ponedeljak za utorak Moj motor ima oko 140 nm , i vuce kao skanija , od odmah , do kraja ...sigirno ima neki pik , mozda na 5k rpm, ali do tih 5000 sam dosao instant
-
Nije grub , nego ne postoji
-
snaga je bitna za pravac a za sve ostalo njutni , ili ti torki
-
ona sto je Nole kupio od Boce , ta je isto tresla volan kao nenormalna.. jednom na voznji ovaj slucajno nesto spustio ruke , da zakopca jaknu , u voznji , kad je poceo vobling , ja sam pretrnuo , to je bilo cirkus...isto oko 40,50,60 kmh... onako u neverici trazio sam mu da mi pokaze opet , svaki put kad je pustio ruke , to se javilo.. ja u soku , on naviknut
-
Ad hoc vikend vožnja
Darko Mihajlovic je odgovorio članu dragan_alumiroi u Predlozi za izlete i putovanja
ja ne mogu da pohvatam stvari , ali rekao bih da nas je obisao bas ovaj momak sto je poginuo crni Mt , sa crvenim duksom, to je onaj sto je tockirao ) , u nekoj krivini desnoj , ja sam pisnuo u gace koliko je to strasno bilo ...em nista nije video , em je laktom ostrugao asfalt... video si kasnije da sam bezao skroz desno kako su nailazili motori... razumem ludost i sve , ali preticanje u desnoj krivini , kratkoj , gde bukvalno ne vidis nista i ides na srecu - ono nije realno -
Ad hoc vikend vožnja
Darko Mihajlovic je odgovorio članu dragan_alumiroi u Predlozi za izlete i putovanja
@Tumbe @mick Danas , bas u vreme kad smo posli iz Glumca .. -
Ad hoc vikend vožnja
Darko Mihajlovic je odgovorio članu dragan_alumiroi u Predlozi za izlete i putovanja
E , izvinite kome nisam odgovorio sinoc , poceo sam sa nastupom u 22:30... Bila je voznjica ... Podruzili se @Tumbe @mick , razmenili po koju gore na rudniku kod Glumca ..gledali napaljenu decu kako tockiraju ,iz kote 555 , i tako .. -
Ad hoc vikend vožnja
Darko Mihajlovic je odgovorio članu dragan_alumiroi u Predlozi za izlete i putovanja
Kad kreces... Provozao bih se negde , nego nemam neku idejicu gde u pm... Vozis ? -
Ad hoc vikend vožnja
Darko Mihajlovic je odgovorio članu dragan_alumiroi u Predlozi za izlete i putovanja
Sutra , dakle , nedelja , 11.05 , jel ima nekih voznjica ? Ne daj Boze , da se podruzimo ? Oce biti nekog na Rudniku ? Ima li kakvih dogovora ? -
Bukvalno sam ovo pomislio... Pederluk na sve strane... Cuvaj Boze
-
Dve ploce , fabricki , sa nekim sistemom koji ide malo levo desno .. Plus - turbulencija nikad Minus - na tom nosacu samo fabricki kofer .. Ali da , predrkano resenje ...alal im patka
-
Cek cek , a ostale vizire ?
-
nije se promenilo , ne radi.. ali on svakako tesko da ce naci u kompletu vizir i nosace
-
Evo, na mom GTR-u je trenutno Ivanov vizir , jer je fabricki izbledeo i bio ruzan...uzeo kod njega za 50ak evra ovaj dim ...vizir je kao soferka od autobusa , verujem da je za tvoj mozda i jeftinije ..nikad nikakav problem.. 0642847847 Ivan
-
Ja sam nekoliko vizira narucio kod Ivana , i mogu da kazem "puig da ga duva pored Ivana" I sa Ivanovim vizirima je sve na svom mestu , zapravo , mozes da urad oblik koji hoces , da ga strukiras , da ga produzis , da ga skratis. Na viziru ces dobiti nalepnicu ( kao fabricku ) motora i mozes da biras beli ili zatamnjeni... Saljem ti kontakt brzo...
-
ne mogu da ti pomognem oko kupovine , ali sam znatizeljan ... zasto "samo" PUIG ili GIVI ? znas li za Ivana sto pravi vizire ?
-
Bukvalno , sa rezervoarom od 17 litara - kao skuter i moze jedino da se koristi .. sa njom na svakih 180 -200 km - pumpa...sukurac To jedan od glavnih razloga sto sam je prodao.. Autonomija tog motora je ozbiljan minus .. Ali das gas i sve zaboravis instant
-
Na danasnji dan , pre 4 god , kupio sam strahotu od motora . Ono sto cu reci o ovom modelu - strahota kako ide i kako koci .. stra-ho-ta !
-
Uspomene sa gorepomenute skele... @ProMaster @m.milivojevic @Nenadbg88
-
Resio si da me prckas , a ? Mislis li da sam samo kliknuo na ono sto si poslao i reko nema ? Zvao sam sve moguce sopove , bg , ns i ostalo. Nema nidje
