Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2763
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Pa sta nam tesko ?
  2. @Krmco , vidi sta si propustio !
  3. Ko je reko kafa ?
  4. Ta-da... Pocrveneo sam i nazad
  5. Pa da krenemo... [/url ]
  6. Ma ni moje nisu bile sad ni na trecinu za zamenu, nego bio mrtvi TRW ,.zajebah se i kupio... Kakva je to glodalica za disk - da ne verujes... Poceo da se risuje , da ga userava... Izbacio smece i kupio ovo Na mojim motorima ubuduce za zivota ce biti samo nissin ili brembo i to je amin sto se mene tice
  7. Pa mozda si kliknuo ono krivudave puteve gore u tasku. Sto ne skines app , i onda ti je lagano. Ukucas na app na tel i odmah se pojavi na uredjaju
  8. Jel koristis app ili direkt na njemu ?
  9. Da pogadjam - imas garmona ?
  10. Mislis na kablic ?! Imas li onaj okrugli nosac navigacije/punjac ?
  11. Nije li ti @Krmco neki drugar ? I njega cesto izdaje...
  12. Da skines te bocne torbe i da skines taj mrtvi bakster i imaces lep motor
  13. Gledao sam tabele sta su boje , ali isparilo mi iz glave .. Ima sigurno na sajtu...
  14. Preko drugara jednog, neka firma ovde u Bg. Narucio sam onomad kad sam i prednje kupio , nego zadnje nisu bile na stanju. Mislim da ima i na KP. Skuplje su od konkurencije , ali bas se oseti da su bolje... Nije mit, realno koce bas bas dosta bolje nego TRW . Na tehnickom pitam lika kako mi koci motor ( jer sam prednje metnuo bukvalno dan pred tehnicki pa sam tripovao da ce losije kociti dok ne legnu ili dok ne skinu taj prvi sloj ) , kaze bratina : "druze , koci sašiva " Mislim, video sam odmah da oci ispadaju kad stisnes kocnicu, ali ono...
  15. Posto sam se napred brembirao sa crvenim , i prezadovoljan sam kocenjem , i zadnja klesta ce se zacrveneti
  16. Ne znam za tri, nama trebala za dva , pa smo nasli... Kucaj na KP , verovatno ima i sa 3.. One vece sigurno ima za 3 motora... Mi smo nasli one bas male .. Ipak teram cx5 sa manjkom njutNova
  17. Gospodin levo ( moja malenkos') 44 god , i gospodin desno 43 god..
  18. U kakvom je stanju go pro ?
  19. 63-a , intendantska !!! Pojedem 63 cevapa bez da trepnem
  20. Nista lakse.... Kupis VFR i imas kajganu, a i spermatozoidi odu malo na godisnji
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja