Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2757
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Pa mozda si kliknuo ono krivudave puteve gore u tasku. Sto ne skines app , i onda ti je lagano. Ukucas na app na tel i odmah se pojavi na uredjaju
  2. Jel koristis app ili direkt na njemu ?
  3. Da pogadjam - imas garmona ?
  4. Mislis na kablic ?! Imas li onaj okrugli nosac navigacije/punjac ?
  5. Nije li ti @Krmco neki drugar ? I njega cesto izdaje...
  6. Da skines te bocne torbe i da skines taj mrtvi bakster i imaces lep motor
  7. Gledao sam tabele sta su boje , ali isparilo mi iz glave .. Ima sigurno na sajtu...
  8. Preko drugara jednog, neka firma ovde u Bg. Narucio sam onomad kad sam i prednje kupio , nego zadnje nisu bile na stanju. Mislim da ima i na KP. Skuplje su od konkurencije , ali bas se oseti da su bolje... Nije mit, realno koce bas bas dosta bolje nego TRW . Na tehnickom pitam lika kako mi koci motor ( jer sam prednje metnuo bukvalno dan pred tehnicki pa sam tripovao da ce losije kociti dok ne legnu ili dok ne skinu taj prvi sloj ) , kaze bratina : "druze , koci sašiva " Mislim, video sam odmah da oci ispadaju kad stisnes kocnicu, ali ono...
  9. Posto sam se napred brembirao sa crvenim , i prezadovoljan sam kocenjem , i zadnja klesta ce se zacrveneti
  10. Ne znam za tri, nama trebala za dva , pa smo nasli... Kucaj na KP , verovatno ima i sa 3.. One vece sigurno ima za 3 motora... Mi smo nasli one bas male .. Ipak teram cx5 sa manjkom njutNova
  11. Gospodin levo ( moja malenkos') 44 god , i gospodin desno 43 god..
  12. U kakvom je stanju go pro ?
  13. 63-a , intendantska !!! Pojedem 63 cevapa bez da trepnem
  14. Nista lakse.... Kupis VFR i imas kajganu, a i spermatozoidi odu malo na godisnji
  15. Danas sam na svom motoru uradio : - rezervisao prikolicu za motor Za dve nedelje - dolomitiiiiiii , stelvioooooo , italijeeee , svajcarskeeeee , austrijeeeeeee.. S tim u vezi : https://www.instagram.com/reel/DHwCkYjoFfI/?igsh=MmI4czdtZ2lpdHJo Bondjorno Italija, bondjorno marija Ne, ne , bolje ovaj .. ipak je u mom maniru : https://vm.tiktok.com/ZMSfTJAXQ/
  16. lepse nego fabricko... kako si uradio ? ili se kupuju takve plastike ?
  17. A neko ga je uzeo da ide 1000m od kuce , na kafu , sa sva tri kofera , kanticama pozadi , bocnim torbama i sve sto moze da se metne... I to je ok...
  18. Upravo mi se vise ne svidja
  19. Osim ako ne slusa mrtvi bokser I tamponi u usi kad ubacuje u prvu
  20. @ProMaster , sta prica ovaj dobri covek ?! Inace , @wragg -ov GS je najlepsi ikada koji sam video! I kolor sema i felne i cunak, sve je top. Ne mogu da razaznam zasto mi se svidja , verovatno jer je na slici bez kofera ..
  21. Vise lajkova pokupio MZ-ejac nego geteerčina
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja