Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2764
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Kakvo znanje - imanje ...sunce ti poljibim Show
  2. Ima li se neka potpora iz Zajecara , s obzirom da dole ima dosta motorista , i ima dobro poznat moto klub ?
  3. Haha , imate skoro iste slike kao i mi od prosle godine.... Sve isto , samo se vratili za srbiju preko makedonije , a ne preko kosova SH 20 je do jajca !
  4. A cek , kakav je tacno plan za Za ? Sedmi ili osmi ? Ili oba dana ?
  5. Saglasan ! I ja formirao neko misljenje o tebi... Prekid komunikacije je idealno resenje
  6. Razgovor uvek ide na nivou nize-ineligentnog , to je problem... Ajde ,.citiraj me , gde sam ikad napisao da su ga pustili na kvarno. Evo , ako pronadjes da sam to napisao - u pravu si, izvini i sve ok. Ne ide prica bas tim redosledom kako je dozivljavas.. Napisao sam - "to pravilo mi je retardirano" ... mi je, meni , razumes ... Dakle , skapirao sam da ih je usralo , znam da je pravilo ali sam objasnio zasto mi je retardiarno... Onda se javio @nuk i napisao da je to po pravilima , pa sam tek onda napisao Dorna da ga duva sa retardiranim pravilima i favorizovanjem .. Pa kad ti je zasmetalo onda sam ti naveo nekoliko iz glave ... Ajde polako s to varnicenje...
  7. Dobro , lepo si to nasao... A sad malo guglaj i npr "dorna's mistakes" ili sta god ti padne na pamet , zavali se i citaj... Citas samo ono sto ti odgovara... Ne pricam o ovoj trci , gde je mali debilkos markez imao srece zbog pravila ( koje je MENI retardirano,.a retardirano mi je zbog aleksa a ne zbog marka ) , nego inace , dornine kontrovezne odluke , gde neko pravilo se primeni u moto 2 , ali u GP ne , gde jednu stvar uradi Doviciozo i dobije long lap penalty , a istu stvar uradi Markez i posle pregleda - ne bude kaznjen itd itd itd ... sta si se upalio oko markeza , kao da si akcionar njihov... Opusteno PS - pogledaj trku Argentine iz 2018 i kazi mi posle da li Dorna favorizuje Markeza ili ne? PSS - pravilo da ne mozes da testiras motor van redovnih termina npr , za Crutclowa se primenjuju a Markezu se gleda kroz prste ! Itd itd itd...sad dok sedim mogu da se setim jos 505 situacija , nego me mrzi...
  8. To ne znam , ali da mu sad nabrajam "od vremena pa do danas" sve Dornine ispade , smicalice i instant izmisljena pravila - ajde ne
  9. Moras druze ! Na silu - na silu !! Ako kupis to elektricno sranjce , javi ... Da te banujemo... Ana tacka rs .. tamo ima
  10. Za nekog ko ima na profilnoj sliku staze , ocekujem da pratis trke dugi niz godina , a po recinici koju sam citirao , imam utisak kao da pricam sa covekom koji je GP poceo da gleda prekjuce... Nisi ti druze u koleraciji sa mnom , nego sa 90% ljudi koji prate ovaj sport ( ne vezano za ovaj slucaj Markeza ) .. E da , ne radujem se Markezovoj sreci , nego tugujem zbog Qurte i Banjaje ( imam li pravo da navijam za njih ? )
  11. Ovi stitnici su samo za zenske vozace , vidis da pise "ribooooo"
  12. pa kako ovo ?!
  13. Sigurica je da posaljes mail njima i pitas ih ..
  14. Cenis ga da ce tako racunati ?
  15. Mnogo izadje . Ako se za SUV racuna u polu-teretni program , felna sa gumom - 1400 din po tocko. Da ih ne grde kuci za 50e
  16. Da ne otvaram temu , slicna usluga mi treba .. 4 felne sa gumama , iz Nisa ( 15ak km od Nisa do Bg ) , sutra ili prekosutra . ( Ili, ako je neko slao ili primao, predstavu nemam koliko bi kurirske sluzbe uzele novcanica za to ? )
  17. Aleks je druze moj pao u prvoj krivini , i odustao... Ovi su odvozali 2,5 kruga. Da nije bilo ulja , da nije prekinuta trka , ne bi Markeza bilo ni na jednom mestu a kamo li na podijumu . U redu je da se prekine trka zbog ulja, ali je debilno da aleks startuje opet, pa cak i mark... nije on pao zbog ulja. Nije li debilno malo ?
  18. Dorna da ga duva Markez da ga duva Eto... Odavno znamo da su pravila za neke ovakva a za druge onakva
  19. Kakva ratradirana prica ova trka. Veze s mozgom Aleks pao u prvu krivinu , i sad kao nastavlja trku .. ovi ostali vozili 3 Gadi mi se cela prica sa markezima
  20. Mislim da prica o Banjaji
  21. Pa i ja da imam onakvu ribu, bolelo bi me pače za trke
  22. Aaaaaha , sad sam skontao ... Ok ok, prastaj , ti ides kontra smerom . Zapravo nista nije kontra smer, jedino ces SH20 voziti , sto kazemo, kontra , odozdo na gore , mada nije kao da mora ..
  23. Cekaj bre, ne mogu da te povatam ili si omasio nesto. Kako to mislis "kod mavrova ulazim u Albaniju" , a oces da vozis sh20 ?! @Skittles PS - jesi bacio pogled na nas krug ? https://forum.bjbikers.com/topic/228753-albanija-sh20-i-makedonija-nacionalni-park-mavrovo-vikend-voznja/
  24. kad vidi sliku , Nole na aparatima
  25. Di si bio kad je @ProMaster trebalo ? Ccc Krasan motor prodade zbog tog smeca od namotaja , i kupio drugi , kome fali jedan cilindar
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja