-
Broj tema i poruka
2763 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic
-
Eeee ,vidis , zanemario sam opciju da je DCT ! Mozda taj menjac menja neznije pa sacuva kardan ! Jbg, ne znam kako funkcionise taj sklop , onda i nije nuzno da je tacno ovo za kardane sto rekoh , kod dct.. Taj CT , imao Boca , dosta ljudi kazu da je isti agregat kao kod VFR, ali zapravo nije. Razlika je u 50 konja , i uopste ne idu isto , probao sam . Zapravo , eto, i Bocin je bio DCT na CT-u , ali je lupao kardan pri promeni brzine
-
Ako sumNJate u vezice , uvek ima tu neki sraf na koji moze plocica da se napravi , kao kod mene. Nisam ulazio u oglas , ali nije lose da se skrene paznja coveku ako ima mogucnosti da ta plastika sa donje strane bude savijena pod 90 , da ne bi ulazila voda odozdo i odlepljivala nalepnicu. ( Zumirajte sliku iznad sto sam okacio )
-
Curenje iz kardana bi mozda i resio , ali "tup tup" kad ides konstantnim gasom , ili udarac iz kardana , na ubrzavanju u drugu ne bi. Taj VFR je imao opozive i opozive za taj kardan ali i novi se razlokaju i lupaju. To ce tako raditi jos kolko oces, ali ja sam picajzla i nisam mogao da mu predjem preko toga. Moj je dobio novi kardan u opozivu i opet isto...
-
Ja sam se na jednoj voznji zamenio sa motorom sa Misom nasim pokojnim , koji je imao motor sa ovim ... Burazeru , hteo sam da parkiram posle 500m sa strane i placem. Ja se divim ljudima koji voze sa ovim... Ma nema sanse za tri zivota...smeta mi , gledam u njega ..uzas
-
Perveznjaku !
-
Ima... Imam cak i ona dva mala FOB-a , u slucaju da izgubim key , mogu da prislonim taj fob na bravu , i upalim ga Ajde ne... Ne bih jos prelazio u "drugu dimenziju voznje"
-
Jok. Ja sad imam keyless ...nemam kljuceve ..tj , imam...u dzepu
-
Haha ... Bravo bravo... Super forica Mene izludjivalo kad vidim motore kojima je izgreban hebl od kljuceva
-
Dajte sliku toga
-
Samo dva para maglenki ? Ajde, nemoj da se brukamo...
-
Ma samo sam znatizeljan... Sto si besan odmah ?
-
Ko u Trebinje bio nije ... ( Nastavi recenicu ... )
-
Dolomiti - jul 2025 , mala pomoc , saveti
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Putopisi
Mozeee , moze .. Ma napravio sam mu u gmaps da mu radi, ali jedan pass posle stelvia je jos uvek zatvoren , i ne moze da vidi ovaj treci dan u gmapsu, pa izgoreh... -
Dolomiti - jul 2025 , mala pomoc , saveti
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Putopisi
Da da , to je bio problem , nisam ih publish-ovao... Sada su javne i mozes da ih vidis. Moze ih videti svako , bez i da pravi nalog... hvala sto si primetio -
Dolomiti - jul 2025 , mala pomoc , saveti
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Putopisi
ajde probaj sada , samo ovaj prvi link. da vidimo sta je fora -
Dolomiti - jul 2025 , mala pomoc , saveti
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Putopisi
ipak ne moze... google maps smece je neupotrebljivo da sada vidis rutu koju bi vozio na leto. kad je neki put sada trenutno zatvoren - ne mozes da napravis rutu. smecurina -
Mislim , nemam ja problem sto ti gasis motor na kill , ali mi je neverovatno da prepravljas motor, seces instalaciju ili ugradjujes delove koji zuje , piste i ostalo , umesto da prepravis naviku i ugasis motor na kljuc
-
Ma ok navika, nije kao da ne mozes da se pre-naviknes na kljuc. Vise sam mislio , koji je benefit , sta ti olaksava to sto si ga ugasio na kill ? Svakako , odlazis od motora , sledeca radnja je da vadis kljuc !. Kad je motor u brzini , a stao si, mora drzis kvacilo , zar ne ? Dakle , leva ruka je zauzeta ...ako desnom drzis kocnicu , nemas slobodne ruke za kill., a ako si mislio da drzis zadnju kocnicu opet ostaje desna ruka koja umesto na kill treba da ode na kljuc
-
Dolomiti - jul 2025 , mala pomoc , saveti
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Putopisi
Nasao sam ja neki program koji konvertuje i prebacuje u gmaps .. Samo , posto nije premium mogu jedan dnevno , tako da u naredna 3 dana imas sve tri rute u gmaps ... no sikiriki -
Sto bi gasio motor na kill ?! Sto ne ugasis odmah na kljuc ?
-
Dolomiti - jul 2025 , mala pomoc , saveti
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Putopisi
A jel ti znaci gpx file ? mogu da izvezem iz TT u ovom formatu -
Dolomiti - jul 2025 , mala pomoc , saveti
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Putopisi
evo ga ( mozes otvoriti i ovde, ovde sam pakovao jer mi se sinhronizuje sa navigacijom na motoru , i nema one retardirane fore "zatvoren put zbog snega ) prvi i zadnji dan nisam stavljao jer je to Bg - Tolmezzo i Tolmezzo - Bg dakle , drugi dan je ovo https://plan.tomtom.com/en/route/view/2bda4123-1333-437f-9722-d5536c804607?p=46.5169,11.86558,8.66z treci dan je ovo https://plan.tomtom.com/en/route/view/fcdfb197-fc34-421d-beba-ff5aca90ed9a?p=46.46689,10.3162,7.87z i cetvrti dan je ovo https://plan.tomtom.com/en/route/view/d7389da8-fd30-4461-b679-335349812f1e?p=46.38855,11.86919,8.64z ete ga
