Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2764
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Da da, jasno.. Ovo za odvajanje motocikala sam propustio , tj , nisam ispratio .
  2. Da, jos jedna stvar... Ne bude mi dosadno , pa precesljam teme od prosle godine ... trku po trku.. Bolje da ne citiram neke ozbiljne strucnjake ...
  3. Na Sprint trci u Jerezu (27. april 2024), Fabio Quartararo je fantastično odvozio od 23. mesta do 3. mesta, ali mu je nakon trke oduzeto 8 sekundi. Razlog? Prednja guma je imala minimalno niži pritisak od propisanog – razlika je bila neprimetna, ali dovoljna za kaznu jer je nova regulativa ukinula upozorenja i uvela kazne ako ne ispunjavaš uslove . Zar to nije uradio pre nekoliko trka i Markez upravo da ne bi bio kaznjen ? Zasto tako sad ako je to pravilo , trebalo bi da vazi za sve , zar ne ? Isto kao ono pravilo od pre neku trku da mladjani markez moze da padne , ali posto je pao u prva tri kruga , dozvoljeno je da startuje opet , iako veze s mozgom nema ..
  4. Ma kakvi ...ko mi je on da ga mrzim ili volim.. Mrzim celu "markez famu" , zbog dvostrukih arsina , zbog ovoga onoga ..zgadio mi se... To ne menja cinjenicu da je predobar vozac... Islo mi je na djokicu ovo pljuvanje prdkovića... Covek drugi ili treci , dvostruki svetski sampion, i on je pickica , los , bez veze... Vise mi ne ide na djokicu ni to
  5. Ne ide mu nikako... Bem mu sunce.. Valjda ce da se vrati u igru .. Steta, odlican vozac
  6. Neka ga.. to je jedini logicni sled dogadjaja
  7. Da da , sviramo zajedno... Okle ga znas , sa tenisa ili iz kafane ?
  8. ne bi me cudilo.... odlicne takve poteze napravili i nekada sa Lorencom , pa evo , i Martin je dobar primer
  9. sad ce te razapnu
  10. fascinantna mi je ostaršćenost MM navijaca kraljevi ste, realno
  11. dok god imas ovih tastatura "trebinje se ne propusta" - bice mesta za sve koji zele da dodju...no frks
  12. Reci im kako radi menjac , i sta u bukvalnom smisu znaci "ulazi ko u puter" , da umremo svi sa mehanickim sklopom menjaca koji nam "ulazi u puter"
  13. Da da... Ceo zivot zavidim ljudima koji imaju garazu, a tek ovakvu kao njegovu necu ni da komentarisem... Visio bih tu non stop... Ljubomoran sam
  14. Idemooo u drugu dimenzijuuuuu
  15. Jbt , sija ti se motor kao pasja mudanca !!!
  16. 0,059 razlika .. Jedenje za dorucak moze da pocne
  17. Mislim , lupam i ja... Ko ima garazu, nadstresnicu ili sta vec , njemu onda ovo nije problem...sem kad pokisne na nekoj voznji ( ali tada ili obuces kisno odelo pa te boli paja , ili pokisnes skroz pa te nije briga za mokro dupe )... Glup trip ,meni motor stoji napolju pa mislim svima stoji ..kreten sam... Jednom sam uradio sediste na nekom zzr-u , ne zbog udobmosti nego se pocepalo sa strane pa sam ga odradio....zagorcao sam sebi zivot i jebo majku sebi sto sam bio glup. Da , pranje motora isto problematika ako nije lavor i sundjer
  18. Meni bi bio problem .. Imas scenarija gde je kisa prosla , ti si bio kuci , hoces motorom do grada, sednes na motor , a sundjer natopljen vodom .. One price koje ce ti ispricati ti koji prepravljaju sedista da su vodonepropusna , najloni itd itd - zaboravi .. veze nema
  19. A kako fabricki ?! Gde stoji , imas li kakvu sliku ?
  20. Bice ti mokra jajca na svakoj kisi , i s proleca kad je rosa .. Moj ortak skida sediste , unosi u stan , nekad i susi, da bi mu za sutra bilo suvo... Gde god prodje igla - prolazi i voda
  21. Jesam li ja u prekrsaju ? Pise "ne blokiraj raskrsnicu" , a ja blokiram Evo, ne znam....
  22. Nece se javljati wobling sa zadnjim koferom u slucaju kad imas suvozaca takodje
  23. Ja jednom digo vizir da se oladim, imao ceo dan misicu na kecu
  24. Ja sam onako znatizeljan ... S obzirom da vecina zna kakav je i kako radi sklop menjaca kod motocikla , da li je realno da ljudi osete bas takav wow utisak promene rada menjaca ili je to vise placebo efekat ? Ako jos uzmemo u obzir da na tvrdocu , rad itd manjeca utice i zategnutos lanca cak, pa dalje , ispustio si ulje koje je vec razbijeno, stavljas novo itd itd ..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja