Lucky brate mnogo si iskomplikovao. Sracunaj neku matematiku i odredi cenu za TDM, pa ga oglasi na svim mogucim oglasima! Nije ti ga majka rodila pa da ne mozes da se rastanes sa njim.
Lorenco poceo da razmislja! Sacuvao prednju srednje meku gumu ( isti izbor kao 46 ) za kraj trke, i uzeo, lagano, drugo mesto. Mislim i da mu je bio cilj da bude ispred Rosija. Deda, da pokaze da jos ima muda, pokusao fajt sa MM. Ali ne moze se sa mekanim ( prednjim tockom ) protiv tvrdog ( prednjeg tocka MM ). Znaci, nista srednje ( pola vijagre ) za ovakvu stazu. jbg, omatorilo se pa zaboravio kako treba.
P.S. Magare matoro, upropasti mi kladionicu. Nema veze, i dalje navijam za njega. Next year in this time . . .
Bas tako, ovo nije Klementina za muskarce, nego pravi zenski motor! Znam mnoge kolege koje bi naredne dve godine kukali da su kupili ovakav motor i da im se ovo desilo. Koleginice, svaka tebi cast na smirenosti i odvaznosti, a i na lepom i sazetom putopisu!
P.S. Ako nesto zapne oko sredjivanja Klementine, javljaj. Solidarnost članova foruma nece izostati, valjda.
Opa,postali smo pravi bengvejdžija!? Nema šale, samo ozbiljna spika. Još da krenu avioni, kamioni . . . . . i ostadosmo bez onog starog dobrog Lucky -ja. ( ne smem da napišem Lakija, možda se naljuti ) Opasna je to skalamerija!
Koliko ce li proci dok fanovi Rosalinde (46) ne pocnu da mrze Vinjalesa kao sto mrze i Lokija (99)?
A ko voli 99?
Nadji neku na kojoj nema natpisa zvanicnog navijackog kluba.
Mislio sam osim članova uže porodice.
Pored ovakvih prijatelja (mislim i na dvojicu nepoznatih pocinilaca koji su mu dali + ) neprijatelji mi nisu ni potrebni
Trazicete vi meni sladoled po vrucini, neka vas neka!
Znači, priznao si, prestaješ prodaju moto opreme i počinješ sa pokretnom poslastičarnicom!? E pa neka je sa srećom!!!
Laki ( pišem srpski ), ako kupiš ovako nešto, ja ču ti napraviti nalepnice ,, vanila,, ,, čokolada,, ,, limun,, i pokloniću ti stalak za kornete, kao i kašiku za sipanje kugli sladoleda!!!
A meni se cini da iduce godine od toga nece biti nista. Moguce da ce J. Lo cak i vise puta da poljubi ledinu od Manijaka, Ego ce ga terati da se dokazuje a sirova snaga Dukatija ce ga bacati u prasinu. U 2018 mozda, ako ga sezona 2017 ne deprimira totalno. Tako mi deluje njegov mentalni sklop.
Ne znam jel oroginalnu mogu samo u Platneru da nabavim il ima i po drigim prodavnicama?? Nisam nikad kupovao.. A ovi po radnjama kad ih pitas jel originalna, oni svi vicu jeste, jeste...
Ja sam kupio polovnu originalnu sajlu i nosim je pozadi u koferu. Kostala me 10-ak evra preko KP. Mislim da je to bolje resenje od Bobanovih sajli, zbog teflonske zastite. A mom drugaru se dva puta desilo na pravljenoj sajli, da posle desetak dana otpadne zadebljanje na krajevima, jedan put na donjem kod menjaca a drugi put gore kod rucuce. Mada ovu zadnju koristi par meseci bez problema.
Dosta njih rade ofrlje kad je sezona. Razumem da od toga zive i da treba iskoristiti priliku. Ali moraju i da imaju na pameti da neciji zivot zavisi od njihove savesti. Naj veci im je problem da im motor ne ostane u dvoristu koji dan duze jer se cekaju delovi. Rade i po tri motora istovremeno, pa posle moras jos xy puta da dolazis da dotegne i odradi ono za sta je vec uzeo pare. Srecom ja nemam taj problem. Jeste da mi nije bas blizu N. Pazova ali ne menjam majstora.