Jump to content

Moto Zajednica

Best

Članovi
  • Broj tema i poruka

    631
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Best

  1. Vidim da je i J. Lo osvojila poene, a u trci je imala ulogu kao i drzacice suncobrana!?
  2. 1. 46 2. 93 3. 04
  3. Best

    TDM Srbija

    @bocca_bastard - koliko se sećam, tebi se nije svideo zvuk ovakvog Robertovog izduva. Rekao si da si stavio neki drugi izduv, čini mi se Erows, i da si zadovoljan. Ako nije problem, ajde nam snimi i postavi da čujemo kako to kod tebe zvuči. Čisto da uporedimo i čujemo razliku tonova.
  4. JLo - Ducati, mislim da ce tek tu biti otprilike kao i Janone. Videcemo.
  5. Nesto zatajila prorocanstva i dobro obavesteni krugovi, kao i informacije o strogo cuvanim tehnickim detaljima. Ma, zajeban ovaj DEDA 46
  6. Doktorski, nema sta! Bas me interesuje sta ce Lorenco navesti kao razlog pada sa 1., posle starta, na 5. mesto, tokom trke!? Dobar vozac ali los trkac. Janonea je suvisno i komentarisati. Valjda ce se i Pedrosa konacno probuditi.
  7. 1. 46 2. 99 3. 93
  8. Prateci razne forume, primetih da na svakom postoji po jedna Baćić-Alimpić i Lea Kiš. Upućene u sve tajne i znaju sve o svemu, a ovde čak i budućnost proriču, verovatno bez greške. Fascinantno! P.S. Kad god imam problema sa stomakom - pročitam naki tekst od navedenih, pomaže.
  9. 1. 46 2. 25 3. 29
  10. Best

    TDM Srbija

    Da si zeni kupio autic sa kime bi se onda vozio na motoru!? Plus ulaganje u autic koji si platio 600e, sta mislis koliko bi bilo? Ovako, sacekaj svadbu pa posle od dela parica koje dobijete odvojis 50-ak evrova, odes do Bokilica i sredis karb, pa onda uzivas sa gospodjom krstareci po lepoj nasoj ili nekoj drugoj zemlji.
  11. Best

    TDM Srbija

    Imao sam taj problem posle zamene komplet dizni i tuba na karburatoru. Drugo grlo proradi tek na 2,500 - 3000 r/m. Jedan poznati majstor se zezao sa karbom mesec dana, skidao ga 8 puta - i nista, isto. Onda je majstor Bokilic uzeo stvari u svoje ruke i sad prede kao mala maca a trosi od 4,8 - 5,3 na otvorenom. To je moje iskustvo.
  12. Best

    TDM Srbija

    Mislim da su na istom mestu, pogledaj. Yamaha_TDM850_96-99.zip
  13. Jedan je Deda, jedan je malisa 25,sve ostalo su BABE .
  14. 1. 99 2. 29 3. 46
  15. Jesi li probao 2u1, bez db kilera? Ova varijanta je meni sasvim zadovoljavajuca, i sto se tice cene ( 130e ), izgleda, kvaliteta materijala. Vozim trecu sezonu i nemam nameru da ga menjam. Dovoljno bucan za gradsku voznju, taman da najavis prisustvo u saobracaju. Na otvorenom, preko 100km/h , buka se utisa, taman da ti ne smeta na duzim relacijama ali si dovoljno glasan za ostale u saobracaju. https://www.youtube.com/watch?v=mqOCXj5o4xc Ovo je meni daleko daleko ispod nivoa buke koji zelim da cujem iz auspuha Kad zavrnem gas, efekat treba da bude kao da mi je neko lupio samar. Ovo je mnogo pitomo... Bojim se da ti za to fale jos 2 cilindra. Sa TDM tesko da postignes nesto tako. Vec imam tako nesto. Nosi naziv "Arrow"
  16. Jesi li probao 2u1, bez db kilera? Ova varijanta je meni sasvim zadovoljavajuca, i sto se tice cene ( 130e ), izgleda, kvaliteta materijala. Vozim trecu sezonu i nemam nameru da ga menjam. Dovoljno bucan za gradsku voznju, taman da najavis prisustvo u saobracaju. Na otvorenom, preko 100km/h , buka se utisa, taman da ti ne smeta na duzim relacijama ali si dovoljno glasan za ostale u saobracaju. https://www.youtube.com/watch?v=mqOCXj5o4xc Ovo je meni daleko daleko ispod nivoa buke koji zelim da cujem iz auspuha Kad zavrnem gas, efekat treba da bude kao da mi je neko lupio samar. Ovo je mnogo pitomo... Bojim se da ti za to fale jos 2 cilindra. Sa TDM tesko da postignes nesto tako.
  17. Jesi li probao 2u1, bez db kilera? Ova varijanta je meni sasvim zadovoljavajuca, i sto se tice cene ( 130e ), izgleda, kvaliteta materijala. Vozim trecu sezonu i nemam nameru da ga menjam. Dovoljno bucan za gradsku voznju, taman da najavis prisustvo u saobracaju. Na otvorenom, preko 100km/h , buka se utisa, taman da ti ne smeta na duzim relacijama ali si dovoljno glasan za ostale u saobracaju. https://www.youtube.com/watch?v=mqOCXj5o4xc
  18. Best

    TDM Srbija

    Majice pamucne kostaju u rasponu 230 - 260din, a cena sito stampe sa otvaranjem sita zavisi od broja prelaza ( u koliko boja ) i koliko majica se stampa. Ukupna cena od 780din za jednu ovakvu majicu mislim da nije mnogo. Bar ne meni. Kad se bude znalo koliko majica se stampa moci ce da se zna i tacna cena po komadu.
  19. . . . . . i da je Lalajko malo više mrzeo Rosija e onda bi JL sigurno pobedio i to se VELIKOM prednošću Forza Vale Ne moze vise, mrzi ga Lalajko u fulu. Al dzabe! Dr je DR!!!
  20. 46 - 93 - 99
  21. Osim ako ta druga Yamaha nije njegov bracni partner Lrenco.
  22. kao i ispaša domaće travice Bas tako. Ako Lorenco na startu ne zajaše na čelo, dedina trka.
  23. Usce Save i Dunava, prekljuce predvece,
  24. Jel nisu stigli iz Smedereva?
  25. Prodato.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja