Jump to content

Moto Zajednica

Best

Članovi
  • Broj tema i poruka

    631
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Best

  1. Odvila se navrtka sa prednjeg lancanika. Covek stavio pre nepune 2000 km nove lancanike i lanac. Jos neke radove mu majstor odradio, sto je trebalo kako bi motor bio spreman i bezbedan za sezonu. Takav je bio dogovor. Kolega se smirio malo, proslo ga. Stigao do Grcke i voza se dole. Ali sigurno nece vise ici kod MAJSTORA. Mada . . . . .mozda na kaficu. Ja necu reci koji MAJSTOR je u pitanju, to ostavljam njemu na volju kad se vrate.
  2. Best

    TDM Srbija

    Znaci Lucky, trebace ti malo moje pomoci. Kao i Rodniju. :lol:
  3. Na trkama vozac se trudi da memorise stazu, i onda vozi krugove po memoriji. Moze tako da vozi jer sigurno nema nikakvih promena ( krivine, nagiba, novih rupa ). Javni putevi i saobracajnice su podlozne svakodnevnim izmenama ( radovi, promene znakova, zivotinje, ostali ucesnici u saobracaju itd ), Svi mi ovo dobro znamo ali se ponasamo kao da smo na stazi. Uglavnom smo sami krivi za ono sto nam se desava. Pamet u glavu ljudi, jedan je zivot!!! Kolegi nek su siroki putevi nebeski, porodici saucesce.
  4. . . . . sacekaj te da se otreznite posle skupa, malo manje po gasu
  5. Ako ga lepo zamoli.
  6. Mozda okacim sliku majstora posle razovora, ili bolje video zapis celog toka prijateljskog ćaskanja.
  7. Ma jok. Nego kad izadjes iz radnje - kuci i dotezi i proveravaj sve srafove i sta su uradili, ako znas.Mada, kad bi covek znao sam da radi nebi ni isao kod njih. Ali zato znaju uredno da naplate. Magarac nije osigurao maticu prednjeg zupcanika. sitan propust. Bice zanimljivo kad se kolega vrati sa puta. Srecom nasli se ljudi usput da pomognu.
  8. Hvala Nesi iz Vranja! a ovi samozvani MAJSTORI iz BG . . . . . . .cast retkim izuzecima
  9. Ako ima na forumu neko iz Vranja ili okoline, kolega u maleru 30km od Vranja. Izgleda da mu spao prednji lancanik na Yamahi Genesis, a nema adekvatan alat da resi problem. Bice ice, pice i sve sto ide uz to. Moze na PP ili me cimnite na 062404833 pa Vas ja zovem. Hvala!
  10. 1. 46 2. 93 3. 26
  11. hehehe, kakav Q1 i Q2! Mozda jos do pocetka iduce sezone Petruci i Barbera predju u fabricki Dukati, umesto ove dvojice padavicara, J. Lo i Janonea.
  12. Problem resen.
  13. Skini rezervoar, isprazni i dobro osusi mjesto gdje stoji slavina. Nabavi onu crnu gumu-ljepilo sto se lijepe sofersajbne i premazi tanko leziste gumice na rezervoaru i slavinici, stavi gumicu i dobro zavrni slavinu. Ostavi 24h da se osusi i nebi trebalo da curi. Tu crnu gumu-ljepilo ce ti dati u neki cep ( ne treba vise ) svaki majstor sto mjenja sajbne Tako nesto sam i mislio, ali sa silikonom. Nema druge, moracemo tako. Znam i ko ima tu gumu - lepak.
  14. Ima li bre neko ovie gumicki!? Ce platimo, neje problem.
  15. Na TDM ima dve slavine. Jedna je na samom rezervoaru a druga na ramu. E ta sto je na samom rezervoaru i nalazi se ispod istog je procurela. Ce napravomo nesto.
  16. Nisam skidao da vidim, ako se niko ne javi morace nesto da se bajlaguje.
  17. Jeste, Luis. Kostaju 14e. Meni trebaju hitno, u ponedeljak se ide na put pa nemam vremena da cekam. A prokletinja bas sad nasla da procuri.
  18. Znam to, ali nema se vremena. U ponedeljak se krece na put a do tada ne mogu da stignu iz Luisa.
  19. Lucky, kupujes GS pa u poljoprivrednike?
  20. Kupujem ovakav set gumica za slavinu goriva. Moze na PP ili 0605544996
  21. Ako u ovlascenju ne stoji da moze da ga registruje i prevede na trece lice - opusti se i uzivaj. Ako se i kad se pojavi neko da bi da produzi regu ili prenese vlasnistvo, ( a verovatno ce uskoro jer je istekla registracija ) naplati zajebanciju i maltretiranje. Mada, zbog 2-3.000din koje si mu ustedeo, sam sebi si napravio komplikaciju.
  22. Pogresio rubriku. Izvinjavamo se! Moze neko od admina da obrise.
  23. Dobro ti nama dosao! Cujemo se pa se i vidimo.
  24. Provereno. Moj drugar koji ima rak želudca je preko njih nabavio ulje kanabisa. Prvo ih kontaktiraj telefonom pa ostalo sve po instrukcijama koje dobijes. http://www.thehealthcure.org/
  25. Čekajući da mi sredis svetla na TDM-u, počeo sam da se bavim elektrikom ( moto )! a razmišljam i da otvorim servis za elektroniku, pa eto zdrave konkurencije. cene će biti pristupačne ( da me onaj gore ne pozove na sastanak, pre vremena,zbog velikog broja naplaćenih radnih sati ) . . . . . . Sve ti je jasno, kad da dođem?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja