Jump to content

Moto Zajednica

Best

Članovi
  • Broj tema i poruka

    631
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Best

  1. 1. 46 2. 04 3. 5
  2. 1. 25 2. 93 3. 04
  3. 1. 35 2. 04 3. 25
  4. 1. 46 2. 35 3. 93
  5. 1. 93 2. 46 3. 25
  6. Hteo ovaj moj drugar da ide da ga pegla. Ali je, u maleru koji ga je zadesio, upoznao neke bajkere iz Vranja sa kojima se sprijateljio. Čak su ušli i u neke poslove, pa je oprostio Zvonku. Inače . . . .
  7. Prošle godine ,,majstor" Zvonko drugaru menjao lanac, lančanike na Yamahi Genesis. Naravno, rekao da je stavio sve novo, a ono oprao i podmazao neke polovne. Ovom mom šaranu naplatio cenu za pun kantar. Čovek krenuo na put u Grčku sa drugarima, usput mu se odvila matica sa prednjeg lančanika u Grdeličkoj klisuri. Čitavih 7 sati se maltretirao dok nije našao drugu i nastavio put . . . . . toliko o Zvonku
  8. 1. 46 2. 04 2. 99
  9. 1. 93 2. 9 3. 46
  10. 1. Rosi 2. Zarko 3. Dovi
  11. 1. 26 2. 9 3. 25
  12. 1. 46 2. 25 3. 26
  13. . . . da trazite Guslarke!?
  14. Moram reci da Vam zavidim. Mada,kako je krenulo, ocekujem i slike u ovom fazonu.
  15. Baš lepo! A jel ste planirali i malo skijanja? Vidim po slikama da bi mogao i neki spust ili slalom da se odvoza.
  16. Evo ti Lucky 4+ za dosadašnje putopisanje. Da je bila i neka sličica bilo bi čisto 5 . . .idemo dalje. P.S. Čekam deo kad ćete sresti ,,Guslarke,, ( vodite računa da nije kamuflirani Filip Višnjić ) . . slike obavezne!
  17. Lepa tura. Obzirom na vreme koliko je vtrajala, bilo je zaustavljanja sa pauzama i slikanja. Ocekujem i foto materijalne dokaze.
  18. 1. 46 2. 5 3. 25
  19. Ti bi opet kod braće kineza . . . samo se seti Čikaga prošle godine . . .čuvaj se!
  20. Srecan put, lepo vreme i pratim vas ovde! P.S. Kad smo kod guslanja - oprez! - da ne naletite na nekog Filipa Visnjica!
  21. 1. Vinjales 2. Rosi 3. Markez
  22. 1. 25 2. 46 3. 5
  23. Jos se nije rodio ko je celom svetu ugodio . . . .nekome je danas nedelja a nekome sutra ponedeljak . . . .opušteno braćo, uživajte gledajući večeras trku . . . .a la victoire Zarco!
  24. Ima Honda i dobre kosilice za travu . . . agregate za struju . . . . . . . .kakav bre Moto GP. . . .
  25. Johann Zarko - Car ! J Lo, ko to beše?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja