Jump to content

Moto Zajednica

Best

Članovi
  • Broj tema i poruka

    631
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Best

  1. E, pa drugari hvala na savetima . . . . višak parica će potrošim na neku lepu vožnjicu . . . čim stigne pravo proleće!
  2. znači kopija Italijana . . .sedi miran i ne diraj ništa . .
  3. Danas kod mog majstora za auto naiđem na ovo čudo. Oduševio me pravi Vintage izgled i to sto sve funkcioniše, osim sajle zadnje kočnice koja po malo blokira. Motor je 4t, pali na ključ, danas upaljen na kurblu jer je aku od stajanja oslabio. Ima malo sređivanja, ali ništa strašno. Obzirom da ne vozim skuter, o ovom primerku ne znam ništa, kao i o skuterima uopšteno. Pošto mi se svidelo ovo skuterče, razmišljam da ga možda i kupim.. Zamolio bih, ako ima neki poznavalac ove mašinice, da mi iznese neko svoje iskustvo i mišljenje. Mogu da ga uzmem za male pare, 300e,plus carina i porez pa rega . .vredili to toliko . . .pomozite u odluci , uzeti ili ne. Unapred hvala.
  4. Onda ja rezervisem ove dve , sa prve i poslednje dve slike! Kolega placa motor, a ja uzima njih dve. Steta da se baci, kad je placeno, a ovom sto je rezervisao ne trebaju. A sad bez sale, znam motor i vlasnika, i mogu da kazem da je TDM stvarno bas onakav kako ga je Ontvykende opisao. Ko ga uzme, siguran sam da ce biti zadovoljan.
  5. 1. 25 2. 46 3. 05
  6. Jel zna neko koliko je sada po novom overa kupoprodajnog ugovora kod notara? Znaci, overa potpisa na ugovoru, visinu prenosa znam da i dalje odredjuje opstina.

    1. Prikaži prethodne komentare  4 more
    2. AcaKLR

      AcaKLR

      Mislim da to zavisi od opstine do opstine, nemojte me drzati za rec.

    3. Gile

      Gile

      ja uplatio 1260 za overu nekog potpisa, valjda je to isto?

       

    4. Gile

      Gile

      ja uplatio 1260 za overu nekog potpisa, valjda je to isto?

       

  7. Oces da izgledas. kako si napisao , kao kriminalac!? Frizura ti je taman, jos samo prsluk i . .
  8. Jbg, doci ce i taj dan . . .:-( (procitaj opis) https://www.polovniautomobili.com/motori/9685462/honda-vt500e

    1. Prikaži prethodne komentare  3 more
    2. CrveniKimi
    3. Ceperko

      Ceperko

      Ovo se u nasledje ostavlja.

    4. markoizkule

      markoizkule

      lep motor.ali skup. nije to bas neki kultni model pa da drzi cenu.

  9. Best

    TDM Srbija

    Ti da promenis komplet opremu u kojoj si vozio TDM-a! Ne ide da brukas Yamahu tako sto ces u istoj opremi sesti na taj autobus G(radskog) S(saobracaja) !!!
  10. Nije ti dosta sto ti je motor crven!? Toliko volis crvenu boju Salu na stranu, tvoj TDM sam imao prilike da vozim i mogu da kazem da je jedan od boljih na koje sam imao priliku da sednem. Pogotovo od kad si stavio Asa Race auspuhe na njega. Ako cemo pravo, motor ti je bolji nego sto si ti dobar covek. Manje zajebava. @thedaaax: Ako imas nameru da kupujes TDM, moj ti je savet da probas Luckyevu masinu pre nego doneses konacnu odluku. Ne kazem da je naj bolje sto postoji, ali je vredan paznje. Kako god, srecna ti kupovina i ulazak u sektu.
  11. Dodatno obavestenje! To sto je elektrican ne znaci da struja ubiva! Struja samo pomaze da se podigne uzglavlje i uznozje. A posto mi ide registracija motora, moze i na 5-6 rata. Ne verujem da se moze naci povoljnija varijanta za kupovinu ovakve stvari. Cena ovakvog novog kompleta je oko 1.100e Pokloni se ne racunaju.
  12. Drži se Bokiliću! Možeš slobodno i za neku sestricu od tih što te paze . . . kad izađeš odatle čekaju te karbovi, dizne i mi sa našim krševima . . . . verujem da će te kolege doktori opraviti, baš kao što i ti opravljaš naše skrndelje, pa onda budu bolji i od fabričkih. Želim ti brzi oporavak, majstore!
  13. Aktuelno. Moze i na rate.
  14. Best

    TDM Srbija

    Tek se bio pojavio TDM, lepo uradjena reklama
  15. Samo vi meni trolujte oglas. platice te debelo obestecenje u kafani
  16. Evo, pojeftinilo zbog NG, 350e
  17. A kakav je akumulator?
  18. Ne moze cika Rajko, mora neko ko radi sa visokim naponom.
  19. Prodajem singl Optimo krevet sa latofleks podlogom, elektro motorom za podizanje uzglavlja i podnožnog dela. Dušek od memori pene i sa anti bakterijskom i anti alergijskom, klimatskom navlakom koja može da se skida i pere. Krevet je od belog Jasena, jako malo korišćen, bez bilo kakvog oštećenja. Izuzetno udoban za spavanje i relaks. Dimenzija; 190 X 90 Samo u kompletu, ništa u delovima, moguca korekcija cene Cena; 380e Kontakt na PP ili 062404833
  20. 1. 46 2. 93 3. 99
  21. 1. 46 2. 35 3. 04
  22. .@Šumadinac : Bravo majstore! Objasnio si facama, koje misle da će omalovažavanjem i pljuvanjem dokazanih vrednosti, skrenuti pažnju na sebe i ( gle bolesti ) nahraniti svoj ego. Sve misleći da su i sami veći od onoga koga pljuju. Za to postoji i dijagnoza, ali to je za neki drugi forum
  23. Best

    Valentino Rossi

    Kad je Dr u pitanju,sve je moguce, pa i ovo.
  24. 1. 46 2. 99 3. 26
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja