Jump to content

Moto Zajednica

Best

Članovi
  • Broj tema i poruka

    631
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Best

  1. Što reče jedan kolega, tamo negde : ,, svaka cast rosiju.....jos jednom pokazao zasto ga zovu doktor! ne samo sto je mogao biti prvi vec je na jedan krajnje dzentlmenski nacin pustio vinjalesa da bude drugi kako vinjales ne bi pao u zelji da ga pretekne...zajsta svaka cast!
  2. Naj bolje neko sa BMW 1.200 GSA, ima mesta i za sladoled.
  3. Best

    TDM Srbija

    Drugar pre par godina uvezao TDM iz Italije, za prvu reg. kod nas AMS tražio potvrdu od proizvođača da je motor izašao iz fabrike sa tim brojem agregata i karakteristikama navedenim u saobraćajnoj. U Platneru mu dali tu potvrdu i naplatili 50e.
  4. Best

    TDM Srbija

    Ima lik preko puta Mol pumpe na karaburmi, u Dragoslava Srejovića, pravi nalepnice za motore. Drugaru uradio komplet za R1. Radi i po želji aplikacije koje ti trebaju. Mogu da pitam za br mob. pa ako ti zatreba . . .
  5. Best

    TDM Srbija

    Mislim da prašina nije toliko opasna, (opereš po nekad motor) kao insekti koji se frontalno nalepe na štapove, pa se skore i onda kao žilet oštete gumice. Ja bih ipak stavio te plastike, a gazda može kako hoće.
  6. Best

    TDM Srbija

    Pa kad voziš TDM. Niti šta dodati, niti šta oduzeti. Štaće ti fork brace? Kupio si njivu u Sremu pa se spremaš za oranje?
  7. Best

    TDM Srbija

    Kao Đenka, ostali samo dugmići. . . . ili su ga nestali, kao u knjizi Kvaka 22
  8. Best

    TDM Srbija

    Ako Vam je od pomoći Yamaha TDM850 '91-95 3VD Keyster carb kit NRP-CARBS.CO.UK Yamaha TDM850 '91-95 3VD Keyster carb kit Ja stavio pre 5 god na mog TDM-a, ali odgovarajuće za 4tx, još funkcionišu. Prešao oko 30K, potrošnja 5 - 5,5 , ne teram ga u obrtaje.
  9. A nije tražila sladoled?
  10. Best

    TDM Srbija

    Ovaj centralni je bio na TDM-u kog je drugar kupio pre par dana. Leva strana malo iskrivljena od udarca i ispalo držanje iz lažišta. Imam Robertov AdaRace 2u1 izduv pa ću zato, kad budem pravio po ovome uzorku za moj motor centrlani, skratiti krak za podizanje. Valjda će li čiti na nešto. Još da vidim koliko će mi šurak tražiti da ga napravi. . . . Ako neko hoće da uzima za mustru, njente problemi. Inače nov košta ko . . . .jeftiniji je kokain.
  11. Best

    TDM Srbija

    Hvalim se! Poslao sam ti PP, a i probaću da odradim pa javim svima.
  12. Best

    TDM Srbija

    Video sam taj centralni na tvom TDM-u , pre par godina kod Zareta. Čini mi se da ćopava nije mogla da priđe skroz, tako da je i ona bila podignuta na 2/3 hoda, i bila opasnost za grebanje o asfalt. Ako grešim ispravi me.
  13. Best

    TDM Srbija

    Imam i ja neki, skinut sa 4tx-a. Moram da ga prepravim jer mi je auspuh 2u1, pa na levoj strani mnogo štče krivina koja obilazi levi lonac plus krak za podizanje motora. Kad bi se izbacila ta obilaznica za lonac, možda i nebi toliko smetao u krivini, levoj.
  14. Best

    TDM Srbija

    E jbg, u tuđeg tatka pogolema patka. Ima ih koje sedaju i na TDM-ove.
  15. Best

    TDM Srbija

    Mislim da je Seba pravio, ovaj što radi i kreš barove, a dali još uvek pravi ne znam.
  16. Best

    TDM Srbija

    To ti verujem. Ovo je malo za širu debatu. Kombinacija boja baš može da bude zeznuta stvar. Tako ja ne volim kad neko ofarba agregat crnom bojom. I fabrički mi je ružno, stvar ukusa. A nisam od onih što kad kupuju više razmišljaju kako će prodati, tako da . . . .neka mu TDM ne pravi probleme i da uvek stigne tamo gde je krenuo.
  17. Best

    TDM Srbija

    Lepo motorče, nek je sa srećom! I moja gospođa se farbala u riđe, žuto, crno . . .al kad uzjašem ko gleda boju, važan je ugođaj i da radi kako trba.
  18. Evo bilo danas. Išao sa drugarom u Kladovo da mu kupimo TDM-a i družili se sa Shoklom, Profom i Dušanom.
  19. Best

    TDM Srbija

    Svidja se i meni . . . . ali je za neku drugu temu, bre Vojislave
  20. Best

    TDM Srbija

    Vojo, brate, opet si promašio temu. Nekoliko puta. Mlad čovek a slaba koncentracija.
  21. Best

    TDM Srbija

    Ne čačkaj mu svežu ranu, još se ni krasta nije napravila.
  22. Bravo moci,svaka čast!
  23. Best

    TDM Srbija

    Znači nisam lagao.
  24. Best

    TDM Srbija

    Ma jok neurozan, i ne ljutim se. Retko kad prelazim 130km/h, ne vozim u obrtajima, ulje menjam na 5k i stvarno nemam taj problem. Zbog Vaših priča da TDM oće da potroši ulje, uvek imam 1L u koferu, i nikad mi nije zatrebao za ovih 6g koliko ga teram. A šale su uvek dobro došle, inače ubi dosada.
  25. Best

    TDM Srbija

    Dobro, aj nek ti bude. . . . i još nešto, NE prodajem ga! Ostaje kod mene dok ne bacim kašiku, a ovi moji posle kako hoće.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja