Advokat ili agencija, bolje nego sam da se bori sa osiguranjem. I agencije imaju pravna lica koja zastupaju oštećenog. Za razliku od advokata, agencija kaže procenat za koji radi, pa tako gleda što pre da završi predmet i uzme svoj deo. Advokat mučenik gleda da napiše što više papira, što više izlazaka da bi što više naplatio svoj rad. A to trajeeee li traje, klijent i zaboravi zašto ga je angažovao.
Jbg, gospodo advokati, tako je pokazala praksa.