Jump to content

Moto Zajednica

Best

Članovi
  • Broj tema i poruka

    631
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Best

  1. Mislim da su one zbog fenseraja sele na skuterče, olupale se i aj ćao. Od mog drugara ćera se kao klinka , od nekih 10-ak godina ložila na motore. Drugar vozio sa sobom, njoj se svidelo - i da ne dužim. Posle je vozila i trke ( za razliku od ćaleta ) možda je neko i zna od forumaša Vanja Jelisavčić, mislim da se tako zove.
  2. Pa kad voziš čučavce. Pređi na turing, videćeš, uživanciji nikad kraja. ( Ako si mislio na vožnju motora). P.S. Ovo je moto forum, ako ne grešim!? Nismo kod urologa.
  3. Best

    TDM Srbija

    U Vianor-u u BG komplet za TDM Metzeler Z8 mislim da je oko 24.000. Evo ti link, ima br telefona pa proveri. Vianor Partner Belgrade – Voždovac - Vianor VIANOR.RS Pronađite vama najbliži Vianor - Najjednostavniji način da se pobrinete za vaš automobil. Zahvaljujući našoj mreži, servis guma i razne auto usluge su uvek blizu vas.
  4. Best

    TDM Srbija

    Možda ti ovako bude jasnije, uz predhodno objašnjenje od kolege bdada.
  5. Best

    TDM Srbija

    @Berar čovek trežio sliku Wingrack nosača za kofere ( ako sam dobro razumeo ). Ovo što si postavio nema veze sa traženim.
  6. Možda je pio drogu, nije samo alkohol opijat. Jel tako? Možda se drogirao pola sata sa onolikim špricom. Šalu na stranu, neka se čovek što pre oporavi. A po gornjim slikama, biće da mu je trezni kavezar oduzeo prednost.
  7. Pokoj mu duši, široki mu putevi nebeski.
  8. Mogao bi Jasminko VIR da organizuje neku dopunsku nastavu, ima ovde kandidata ko pleve.
  9. Pročitah sve prethodne postove. Malo mi je jasnije zašto toliko saobraćajki sa fatalnim posledicama.
  10. Pa neće baš biti tako. To je kolona koja stoji zbog crvenog svetla na semaforu sa Južnim bulevarom. Vozilo koje je propustilo Dačiju je pravilno postupilo jer ne sme da zatvara prolaz vozilima iz sporedne ulice a ni onima koji bi da skrenu u istu iz leve trake. Ima tu isprekidana linija za taj slučaj. Imao je drugar sa XX-om takvu situaciju u Gospodara Vučića i Subotička, potpuno identično. Kolonu obilazio preko pune i zakucao se u auto koji je izlazio iz sporedne, nije ga video od autobusa koji je stajao i čekao da krene kolona. Kriv 100%.
  11. Neće. Preticao kolonu preko pune linije.
  12. Brate, malo šale - komike. Mada, nije ti loš predlog. I onda da ga sačekamo pa da vidimo reakciju.Hm, . . .
  13. Predlažem da krdo nas ode i da mu kaže da je on stoka. El ste za?
  14. Na prvi pogled - bahato parkiran bajk.Dubljom analizom predhodih kolega- sto opravdanih razloga za takvo parkiranje. E sad, kad naiđeš na ovako nešto, sa detetom koje te drži za ruku, šetaš sa drugarima, ženom itd. baš me interesuje šta će Vam prvo pasti na pamet. Ubeđen sam da će većini zasmetati, još ako prođeš pored zida pa te posere golub . . .
  15. A šta bi sa današnjim Moto 2 kvalifikacijama? Sad premotavam na EON-u i nema. Kao da ih nije ni bilo, mislim na Q1 i Q2.
  16. Best

    TDM Srbija

    Tačno je to što ti kažeš.Evo sad malo detaljnije. Levi cilindar nije dobijao dovoljno goriva, kad ga upalim leva izduvna grana se grejala osetno sporije od desne. Vozio ga neko vreme tako, svako puštanje gasa - pucnjava, benzin smrdi na sve strane . Isturiram ga na 7 - 8k obrtaja, po puštanju gasa baca vatru na topu ( imam dva u jedan ) i osećao se miris benzina , auspuh crn, znači višak goriva . Skinut karb i u levom grlu bilo rdje od rezervoara. Rezervoar oćišćen od rdje i zaštićen nekim sretstvom da stopira dalje rdjanje, vraćen i naštelovan karburator i sad nema tih problema. Iz ovoga sam izveo zaključak da levo grlo nije dobijalo gorivo a desno je dobijalo više nego što treba. Kod mene je bilo tako.
  17. Best

    TDM Srbija

    Proletos sam imao iste simptome na mom TDM-u. Prelivao karburator. Trunka rdje zapušila na levom grlu.
  18. Upravo sam to i mislio kad sam pisao post. Drugar mi je poginuo na Brankovom mostu vozeći motor 50km/h, splet nesretnih okolnosti.
  19. U pravu si. I piše se Pokoj a ne ,,Pkoj,, . . . valjda će se i čika Rajko složiti sa ovim.
  20. Pkoj mu duši. A novinaru svaka čast na informisanosti. Nije imao tablicu registarsku i naj verovatnije je zato pao i ubio se. Stoka ne pismena.
  21. Izvini, jbg, ja gledam ima li šta ovde u sektaškoj temi, a ti tamo negde . . . . ili ste Vi sa 900 neka druga kasta
  22. Sektaši, vozi li se neko od Vas? Nema izveštaja, osim kad neko greškom u temi TDM piše o vožnji i putovanju, umesto da to ovde podeli sa nama. Kad smo već privilegovani ajd da to koristimo na pravi način.
  23. I posle današnje objave da Yamahe imaju problem sa kočnicama, a kažu da su imali i u prošloj trci, kazna za Zarka je apsolutna greška.
  24. A da Dorna uvede obavezne migavce !? . . . .
  25. A koja je to pametna ideja naših političara? . . . osim da napune svoje džepove
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja