Ajde ovako, usao je bolje u krivinu, Sete mu ostavio otvorena vrata i covek lepo usao. Onda se malo naslonio na 46, ali dzaba, kasno. Rosi mu vratio na izlasku iz krivine ali bez kontakta. Nije valjda da ne verujes svojim ocima. Ne znam sta nije jasno!? Jel trebalo da ga pusti zato sto se vozilo u Spaniji?
Markez tesko da bi bio prvak da je usvojio nacin voznje Gibernaua . Uci se od dokazanih majstora.
Da prave ljudske kvalitete, evo kako je pomogao Jibernau da zavrsi trku na bezbedan nacin... verovatno pod velikim pritiskom.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=TvxR8Y6NgNU
Dusa mala.
Tesko da je mogao ovde sa spoljne strane da ga obidje. Malo se naslonio na Rosija u samoj krivini al se deda nije dao uplasiti. Jedino da navije gas pa sta bude, ali za to je trebalo imati vestine i OO, sto Sete ocigledno nije imao. Bio je solidan vozac, ali nije imao materijala za sampiona.
Mali majmun je upropastio celu 2015 Moto GP sezonu ljubiteljima moto trka. Bolesno su sujetni ovi Spanci a zabari namazani, pa cak ponekad i prljavi igraci. Ubedjen sam da Lorenco nece zavrsiti narednu trku. Cak se mogu i kladiti u to. Ako nista drugo, sjebace ga valjda neko iz publike. Nadam se da ima neko normalan, da ne moram ja da idem tamo.
Sve ima svoju sezonu. Dolazi zima, motor ide u garazu a gitara u ruke. Obzirom da i nisu u pitanju neki kvalitetni instrumenti, nadam se da si nameracio nesto sto boljhe zvuci.
Kad spominjes ovo sto si naveo, dali ti mislis da su Rosi, Lorenco, Markez i Pedrosa stvarno 4 naj bolja vozaca R motora danas na svetu? Malo je zajeban put do svetske slave i uspeha. Sve su to stvari i cinjenice bez kojih se, nazalost, tesko bilo sta moze postici.