Jump to content

Moto Zajednica

bracabgd

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2335
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bracabgd

  1. Ispravka kolega Tajvanac
  2. Ma samo da si ti ok, a plastike ces da sredis bolje nego sto su bile
  3. Nemam mnogo da ti kazem o 500ccm ali sam vozio 300ccm bio odusevljen.Drugar je imao 500 ali uvezenog iz Italije i verovatno sa malo doteranom kilometrazom tj malo vise je presao.Imao je dosta problema sa njim sto se tice elektronike i agregata.Iz cista mira nije hteo da pali,pa onda radi par dana savrseno.Na kraju su mu rekli da treba da uradi generalnu,dok mu je drugi majstor rekao da je to neki sitni kvar.On ga je na kraju prodao da bi ga kupac zvao posle par dana da mu se pozali da je motor zaribao. Ovaj nije znao sta da mu kaze i da bi ispao fer podelili su troskove generalke. Posto nemam licna iskustva osim voznje manjeg modela koji se meni licno svidja,volim retro. Mogu samo da ti kazem da ti zelim puno srece sa njim i u zdravlje da ga vozis. Pozdrav
  4. Koliko sam ja cuo svaki MP3, bez obzira na kubikazu moze sa B kategorijom.Sto bi znacilo da moze da se vozi i bez kacige.Al ne verujem da je bas pametno
  5. Христос Воскресе!!! Баш ми је драго да сте успели да се скупите да покажете велико МАКСИ СРЦЕ
  6. Zato sto nemaju vozacku da im upisu poene, a ni tablicu Ovo nije skroz tacno ,znam iz ''druge ruke'' da su profesionalnom vozacu oduzeli dozvolu i poene upisali i naravno platio je kaznu,zato sto je vozio bicikl u jako alkoholisanom stanju.majstor sa srusio u jarak na magistralnom putu i tu ga nasli.
  7. 1. alexanto - nalepnica crna - 4 kom 2. Hogar strašni - nalepnica crna - 3 kom,nalepnica bela - 2 kom, stiker crni - 1 kom, stiker beli - 1 kom. 3. crnibgd-nalepnica crna -2 kom,nalepnica bela -2 kom,skiter crni -1 kom,skiter beli- 1 kom. 4. Bugiman stiker -2 kom, nalepnica crna 2-kom 5. NeCi - nalepnica crna - 2 kom, nalepnica bela 2 kom 6. Румба, напепница бела, 3 ком, стикер бели 1 ком 7. Šipi - nalepnica crna 4kom, nalepnica bela 4kom 8.bracabgd-nalepnica bela 2 kom, nalepnica crna 2 kom
  8. Lepa kombinacija boja!Svaka cast
  9. A gde zima.Divan dan danas za ponoviti nesto slicno kao juce
  10. Danas pala.Sedim kod kuce dosadno mi,lepo vreme i rekoh sebi spremaj se pa na voznju. Spremih se za dva minuta i sedoh na ljutu masinu,pravac ibarska do skretanja za zeleznik,onda spustanje do manstira Rakovica i pravac Avala.Od motela 1000 ruza do Podnozja Avale guzva i put blaga katastrofa.Penjanje uz Avalu ok ima rizle ali podnosljivo.Kod tornja pauza za cigaru malo suncanja.Slika nemam jer nisam poneo ni telefon(da me neko ne uznemiri) jbg.Od tornja se spustih do podnozja i razmisljam levo ili desno i naravno da sam odabrao kontra levo.Lagano do Suplje stene,tamo pauza i ondak lagano nazad ali celim avalskim do komande. Uzivancija, ovo mi je falilo jer ne mogu sa vama u Sremcicu (porodicne obaveze). Sledeci put poneti telefon bar zbog fotli i neko drustvance za . Pozdrav svima i gledamo se na nekoj skorijoj
  11. Sad se naravno placa.Sto bi neka kategorija skuterasa bila izuzeta. Ako si iz Beograda prva registracija u Ljermontovoj ako nisi onda je verovatno u lokalnom Mup-u. Dobro proveri kupoprodajni ugovor tj br. motora i br. sasije da budu tacno prepisani,inace problem.Pisem iz iskustva. Srecno sa kupovinom i pozdrav
  12. @moter-che Sta se desava sa tvojim fotkama, ocemo li ih uskoro gledati?
  13. bracabgd

    moto farmerke

    Probaj ovde LINK.Nema na sajtu ali sam bio pre neki dan kod njih i videi da imaju.
  14. Retrospektiva jucerasnjeg druzenja je jednostavna.Svaka cast svima bilo je FENOMENALNO,jedva cekam sledece druzenje. Veliki pozdrav svima
  15. Ljudi bilo je fenomenalno!!!!Hvala svima narocito organizatorima
  16. Ajmo ljudi jos jedan do 20 ,nece valjda neka tamo kisa da nam upropasti dan. Da pokazemo da nam je stvarno stalo do nas samih. Pozdrav i naravno vidimo se na Komandi!Sto kaze nas dobri urednik makar i sekire padale
  17. Evo ovde LINK
  18. Generalno taj Yamahin model nema falinku osim jedne.A to je da pojedine masine vole da malo vise ulja,sto znaci da su im otisle karike i onda im nema pomoci(bar tako kaze moj majstor).Sve ostalo im je napravljeno za dugotrajnu eksplataciju. Ja mislim da mu je cena prejaka ali ako ti mislis da nije onda je to to.I da ,naravno da se moze proveriti u kakvom su stanju varijator,rolnice i kais i to bez mnogo muke. Pozdrav i srecno sa kupovinom za sta god da se odlucis P.S ovo pitanje je vise za Scooter cafe tamo imas vise ljudi koji bas vize ovakve masine
  19. Bilo kako bilo dobro si prosao .A da li si drzavu to ces tek da vidis.
  20. 1. Алексанто и јуниор 2. Цуле 3. Бугиман 4. Румба 5.bracabgd
  21. Mislim da je Galenika napravila odredjenu kolicinu i da ih nece praviti do 2015. Kad budu istekle sadasnje
  22. Da ispravim kolegu , bio u Tempu i cena regularna 2000.00 i naravno nije me mrzelo da se do Metroa i cena je 1415.00 jos sutra. Pozdrav
  23. Cijena prava sitnica.Stvar ukusa ali meni je T-MAX .A mislim i da mu je cena bolja
  24. Imas kontakt par postova iznad ili ga kontaktiraj na PP.Mata 16v
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja