Jump to content

Moto Zajednica

bracabgd

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2335
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bracabgd

  1. Isto kao i na kolima dobijamo novu.Imam ja pitanje za vas gde ste zalepili tu istu nalepnicu?
  2. Obavezno
  3. pozdrav
  4. Zavisi sta hoces?Ako ces da ga vezujes reda radi onda u bilo koju radnju za bicikle ima ih raznih od 500-800 din. A ako hoces nesto ozbiljno procunjaj po radnjama ima svega i svacega za puuno para,ali stari kazu da ga to nece spasiti ako se namerace da ga NOSE. Ja imam kombinaciju disc-lock i sajla i za sad deluje.
  5. Danas i ja zarobih trojanca,bio sam u blizini radnje ali bila zatvorena pa rekoh da vidim sta ima,kad ja tamo ono medjutim. Ljudi obratite paznju.
  6. Odgovara i meni mislim da ce se svi sloziti da je bolje(manja guzva u Delta city-ju)
  7. Zbog tvoje pomoci ja sa 11 na kraju zavrsih na br.13.Bas ti hvala
  8. Da ja sam uzeo mladju sestru,dogodine mozda i ja zajasem tu malo vecu.
  9. Drustvo meni ovi spiskovi definitivno ne idu od ruke ,tako je bilo i sa majcama pa mi je pomogao nas dobri urednik. Jedva cekam cetvrtak. Pozdrav
  10. 1. alexanto 2. cobe 3. Zeka Peka i drugari 4. rusovortak 5. AlexBGD 6. culle 7. motor_che 8. sasha 9. Djuxy 10. nolezmaj 11.bracabgd 12. Jedva cekam da vas upoznam drustvo.
  11. Ko zna ali vidis da na snimku pise dvostruki variator.Sta god to znacilo. Valjda ce nam neko od cenjenih kolega sa vise iskustva u tuningu pojasniti
  12. Kod ovih mi se svidja prognoza ali se ovi izgleda ne slazu sa tim. http://www.weather2umbrella.com/sr/w2u-meteo-team-tekstualna-prognoza/eta/9/318
  13. Da nisi slucajno kupio kapa sa belim plastikama? Ne nego givi. Izvini za kasnjenje.
  14. 1. alexanto - muška 2 crne, 1 bela, XL 2. alexanto - ženska 1 crna, 1 bela, M 3. alekre - muška 1 crna, XL 4. alekre - ženska 1 crna, S 5. Boriša - muška 1 crna M, 1 bela L 6. Boriša - ženska 1 bela M, 1 crna L 7. fanky - muška 1 crna, 1 bela, L 8. motor_che- muška 1 crna, 1 bela, ?? 9. Šipi - muška 2 crna, 1 bela, XL 10. Lula - ženska 1 crna, 1 bela, M 11. panta_kg - muška 1 crna, 1 bela, ?? 12. alexanto - muška 1 crna, L 13. rohirrim - muska 1 crna, 1 bela, XL 14. rohirrim - zenska 1 crna, 1 bela, M 15. NicolaS - muška 1 crna, 1 bela, XL 16. Arsa - muška 1 crna, 1 bela, L 17. Arsa - ženska 1 bela, S 18. NeCi - muška 1 crna, 1 bela, L 19. NeCi - ženska 1 bela, S 20. bugiman - muška 1 bela, L 21. burgman 75 - muška 2 crne XL 22. Хогар страшни - мушка 1 црна, 1 бела, XXL 23. Хелга (Хогар*с проперту)- женска 1 бела, L 24. Zeka Peka i drugari -2 crne,1 bela XL 25. rusovortak - crne DVE -bela 1 .. XXL 26. cobe- crne 2 xl,bele 2 xl,crna 1 L i bela 1 L 27. Курск - XL crna 28. novaklazovic - muska 1 crna,1 bela L 29. sasha - muška 1 crna, 1 bela, XL 30. sasha - ženska 1 crna, 1 bela, L 31. Румба - мушка Л, 1 комад и мушка ХЛ, 1 комад, обе црне 32. ZokiČorta - muška "L" 1 komad crna 33. SuperPOP - muška crna 1, muška bela 1, XXL 34. SuperPOP- ženska 1 bela, M 35. miryu - muska bela L 36. Đuxy - za dečake 2 x crna L 37. roony - 1 crna, 1 bela, XL 38. AlexBGD -1 crna, 1 bela, XL 39.Laki_90 - 1 crna, 1 bela XXL 40. Spisak za crvene, isključivo i samo crvene majce sa belim natpisom 1. SuperPOP muška XXL 1 kom, ženska M 1kom 2. Šipi muška XL 1 kom 3. Lula ženska M 1 kom 4. Zeka Peka i drugari 1 komad XL 5. rusovortak - 1 komad XXL 6. miryu - muška - 1 kom L 7. nolezmaj - muška 1 kom L 8. bracabgd - muška 1 kom L 9.
  15. Posto sam od skora clan foruma danas sam u jednom dahu prelistao citavu "Operaciju Atlantic", i imam par reci da ti kazem.Divim ti se do imbecilnosti. Skoro mi je stigla moja nova miljenica i morala bi malko da se sredi, kad vidim sta si ti sve uradio ne mili mi se da krenem ali moram do proleca pa u voznj nadam se sa vama. Veliki pozdrav i jos jednom svaka cast
  16. Zakasnio si sa odgovorom kupljen od kolege sa foruma. Srecna prodaja.
  17. Yamaha Majesty 2002god 150ccm
  18. Dok sam vozio scooter od 50ccm nosio sa jet kacigu(jedno 2 godine),nosio sam je i do prodavnice. Sad sam uzeo nesto malo jace i vec planiram kupovinu opreme.Pre pocetka sezone rukavice i jakna a za van grada full face kaciga. Burazer moj je padao 2 puta i Bogu hvala samo oderotine i naravno imao je kacigu na glavi. Kad bi svi to ozbiljno shvatili svi bi imali manje posledica. Bez kacige ni po cigare.
  19. Imas PP.
  20. Da li Givi kofer jos aktuelan?I da li ima plocu?
  21. Jel uz Givi ide i ploca?
  22. Ja vozim jednog presao 25000km,kupljen nov isao na duze puteve par puta i sve savrseno radi jos uvek.Bio na dva redovna servisa i sve je ok.U pravu si uzmi ga malo trosi i jeftino odrzavanje.Sa srecom kupovina
  23. Hvala na brzom odgovoru,nadam se da ce dobro sluziti.Planirao sam ga za grad i malo van grada.
  24. Ovih dana treba da stigne moj novi ljubimac.Ima li ko da podeli sa mnom svoja iskustva o ovom scooteru?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja