Jump to content

Moto Zajednica

bracabgd

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2335
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bracabgd

  1. Ja sam za voznju ali po svemu sudeci ce kisa.Sto tommyn kaze celo leto je pred nama.Kako kaze vecina ja sam Za.
  2. Evo sad gledam W2U i po njima kisa danas sutra i eventualno subota,nedelja lepo(bez kise). Ko ce ga znati nemaju oni pojma.
  3. Drugari ja moram da izdam.Moram hitno kod zubara ujutru.To ti je kad gledas fudbal i grickas svakakve gluposti. Drugi put. Pozdrav
  4. Znam, ovde u BGD-u su mi trazili malo vise na dva mesta, necu da ih reklamiram,a sta fali idem da se do Mate i ubijem par sati lagano.
  5. 130/70/12 40e sa montazom
  6. Porucen city grip zadnja od Mate,sledece nedelje montaza(kad stigne).Kad bude nekih para menjam i prednju (Sava)
  7. Kad sutra? Ja sam za u prepodnevnim casovima.
  8. Naravno podrzavam.Svi zajedno
  9. Nadam se da cemo mi zajedno da se pojavimo Naravno sve zavisi od vrhovnog
  10. Sta je ovo niko preko nedelje da se javi za neku voznju?Kao svi rade. Ajde koleze neka
  11. Ovo ne treba propustiti Otvaranje sezone 2012.Pa se svi vidimo tamo
  12. Pratim vase putopise i nadam se da ce ih biti jos! Svaka cast i pozdrav
  13. Hvala puno na informacijama.Sto ne ustedeti "malo" Pozdrav
  14. Hvala na info a za voznju se dogovaramo obavezno a mogla bi i cuulletova voznja,sto da ne
  15. Gde si uzeo plocice i koja je cena samo za prednje ja bi trebao uskoro da ih menjam,samo da zamenim zadnju gumu. I naravno mogla bi da padne neka voznjica sad za vikend
  16. Boja je prava.Svaka cast.Iscekujemo nastavak. Pozdrav
  17. Lep put danas,uzivajte i za nas.Sad dosao sa sljake i na spavanjac.
  18. Budi strpljiv još samo ovaj put pošto je dobar majstor,a kad završi pravac kod drugog pa nek se on pita zašto. Pozdrav i srećno. Pratim
  19. Ne znam ali moj drugar je juce sve zavrsio na VMA.Palo mu na pamet da bi to mogao i otisao i uradio.Nisam siguran da bih to mogao i ako znam da bi time nekome pomogao
  20. Imas u Moto Landu link Aiiiii bato pa mene kasperski ne pusta na taj sajt :staa2: malo je oboleo od virusa BIo sam kod njih kazu da su promenili server i vise nije ista adresa.
  21. Pivo nije problem,problem je spavanje.Mogao bih da krenem ali nisam siguran da necu zaspati usput.. Bas bi bilo glupo da prvu voznju sa vama prespavam.
  22. Bilo je uzivanje citati i gledati vas putopis. Svaka cast
  23. Ja se bas naostrio na prvu voznju sa vama, avaj ja dolazim s`posla u vreme kad se vi nalazite. Ako uspem da se iskombinujem rado cu vam se pridruziti,naravno ako me primate. Veliki pozdrav
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja