Jump to content

Moto Zajednica

bracabgd

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2335
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bracabgd

  1. AAAUUUU. Ali ja ne bi bio ja da nemam zamerku.Kad smo isli za Vrsac, kolega POP i ja smo primetili jednu stvar a to je da se zadnji zmigavci ne vide dobro,t.j da su previse potamnjeni i da se jedva vide.Izvini za ovo ali samo sam primetio,inace znas da ti se divim do imbecilnosti zbog radova na AA.
  2. Sta cu .S`kim si takav si
  3. Svaka cast za filmic.Cekamo fotke
  4. Vidis da covek vozi kymco xcitynga 500cc
  5. Ljudi ako porucujete bilo sta iz luisa zovite beru ili sekulu.Cena je kao u katalogu plus postarina 200-300din kod ssekule a kod bere je 10% provizija.Meni su stigle rukavice i neki sprej sam uzeo stiglo za 10 dana placa se pouzecem narucio od Sekule.Ako treba kontakt samo kazite.
  6. Naravno sa pumpe na Autokomandi. Pa po obicaju povedes juniora da te kucka po kacigi kad zadrema. Ma sta ti je meni je svaki vikend takav .dodjem u 5-6 ujutru odspavam sat-dva i kao nov na
  7. Ma opet cela ekipa kao za Zekana samo sto nam je ovo blize. Dobro kaze noxy91 njima je elektronika glavna mana to mi je potvrdilo vise ljudi koji i dan danas voze te iste X9.
  8. Ali zato Atlantista ove godine sve vise.Samo ako izvezu masine od majstora
  9. Bas lepo od tebe zoves na voznju ali kao suvozac.Lepa X9-ka.Srecno u potrazi za novim
  10. Sve pohvale za Sekulu,narucio par stvarcica cisto reda radi,sve stiglo i pre vremena
  11. A moze i nesto ovako,malo brze i malo starije
  12. Mislim da si ti imao puno srece jer znam jos par kolega sa foruma koji su cekali slicno kao i ja>Mada je moguce da je to bio takav period
  13. Potpisali i supruga i ja. Sve najbolje
  14. Ovo se meni desilo ali da kazem sva sreca bio sam u autu,ali su mi u autu bili zena i sin.Sva sreca niko povredjen,samo materijalna steta. Ne preostaje nam nista drugo nego cetvore ociju i na gore pomenute klincebez kaciga i na bahate vozace cetvorotockasa za koje mi ne postojimo.
  15. E ovo moram da pokazem drugaru koji je od mene kupio ovakav skut prosle godine.On bi jaci ali nema dozvolu pa bi mu ovakav tuning dobro dosao.Svaka cast
  16. Ima tema o voznji do Djerdapa pa se prebrojavajvamo ili 20.05 ili 27.Za sada je vise za 27. pa bi mogli svi zajedno
  17. 20.05 1.rohirim + snajka na probnom radu 2. AcaS(ovaj vikend vise odgovara zbog finansija) 27.05. 1.Rohirim + snajka 2.cobe + gospođa(možda) 3.markulja + lepsa polovina 4.bracabgd
  18. Ma lagano, ima vremenaZnacemo 19-og ako idemo 20-og
  19. Meni su stigle za mesec dana
  20. Srecan rodjendan Zekane
  21. Ljudi svaka cast na voznji,Tommynu na fotkama a Culletu na detaljima
  22. Svaka cast Zeko,sad jos samo da se vozis sa njim jos mnooogo km.
  23. Ova ideja mi se svidja, taman da utvrdimo rutu mi koji je nikad nismo vozili.
  24. Ovu voznju sam cekao.Bas sam sa kolegom Sashom pricao o ovome kad smo Zeki gledali AA u Vrscu Pratim temu
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja