Jump to content

Moto Zajednica

bracabgd

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2335
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bracabgd

  1. Evo nekih slika jos od proleca
  2. Meni leti stoji ispred zgrade,vezan za ogradu sajlom i disk lok i pokriven ciradom,a zima ili kod mene u zgradi gde ima mesta i mnogo je toplo ili kod burazera u garazi
  3. @Alexa vazno da tebi nije nista a skuter ces da doteras da bude lepsi i stariji nego sto je bio
  4. Ovo je moj sledeci dvptockas.Sada je pogresno vreme za mene.Odlicno izgleda i ide takodje se vozao sa njim po Djerdapu. Preporuka
  5. jjjijoijijio
  6. Drugari poslato
  7. Svaka cast i samo napred
  8. Pa ako se vec to desava na NBG-u i Zemunu trebali bi proveriti sa odredjenim ljudima da li imaju pojma o tome.Izgleda da su dobro organizovani pa bi i mi mogli da se organizujemo.Mislim da su mamci i udice i da dodamo jos neku mrezu odlicna ideja.Za bilo kakvu akciju,ja sam za.
  9. U zdravlje da ga vozis i puunooo KM da predjes
  10. Znam da i ovi to rade Servis,ne znam kako rade ali su u Beogradu.
  11. Kao i uvek odlicno druzenje , odlicna .Novi drugari i drugarice i poneko podsecanje da je ovo jos uvek Srbija. Veliki pozdrav svima,slike su
  12. Ovo poslednje nemozemo da preskocimo nikako. A ostalo je uzivancija.Vidimo se sutra odo da radim nesto
  13. Nisam bas siguran,na prvoj slici pise da je to masina od 1200cm3
  14. Pa ako u Indjiji treba da budemo u 9h,mi bi trebali da se skupimo u 8h na AK.
  15. Ajde brzo sta cekas prodje sezona..Ne slusaj nikog nego kupuj ono sto je tebi milo
  16. Sta ces ti Dorcolac na Vracaru?A kao sentimentalno si vezan za Munze?
  17. Jeste da decaci(laboranti)mrze nas skuterase.ali sam barem ja proveo jedno super popodne u Labosu.Cekao sam taj cuveni rahatluk al nista od toga.Doduse bila kafa,ladni sokovi, voda itd.Na kraju smo kao i nesto uradili.Obradovali jednog skuterasa,popravkom istog i ja sam naucio svasta nesto od njih i raznih fakultetski obrazovanih komsija. Pozdrav svima i vidimo se
  18. Pa da i ima nalepnicu MSC sa tvojim nick-om
  19. Ja ovde na spisku vidim samo sebe i Beograda,ovo se odnosi na neke kolege koje su bile danas u Labosu!!! @Fanky nemoj da izdas
  20. A do kada bi se vratili posto radim pa cisto da vidim da li mi se isplati uopste da razmisljam o tome
  21. Kad?Kad?Kad?
  22. Drzis taster za Trip/kilometrazu i okrenes kljuc na desno u poziciju za paljenje.To bi trebalo da je to.Imam neki manual na italijanskom pa mi posalji e-mail da ti ga posaljem
  23. Kasno videh,vrlo rad sam bio za voznjicu
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja