Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. heh,taman se uclanio odma
  2. pa nema 110ks,al ajd sad
  3. pa uzmi neku armaturu gvozdje sta god 1cm u precniku naostri u spic pa sa zadnje strane busi. .Ili dugacku burgiji i
  4. meni je extra dobar,cak ide i u bandita sada pred put,neko je zadovoljan neko nije,sta ja znam,svako ima svoje iskustvo.
  5. 20tak e,moze da se nadje,dihtung,a jel imas i cevi za vodu koje se srafe u glavu i srafove poklopca. .063697094
  6. kompletan program schinko guma,setova za reparaciju karburatora,lanca i lancanika gume pogledajte na http://www.shinkotireusa.com nisu u vrhu nisu na dnu, takodje michelin program guma,bardahl ulja denso svecica,besplatna zamena ulja ako je bardahl.
  7. sve sto se redovno odrzava potrajace, i naravno ako se neaka i ako razno razni kovaci neprckaju tamo gde im nije mesto,sto za nase podneblje nije nemoguce, i trajace,
  8. bokilic

    TDM Srbija

    pa mi sve nesto telefonom,tamo amo,ja u guzvi preko glave,nikako da se sudarimo da resimo muku
  9. bokilic

    TDM Srbija

    taj tdm je cvaja 750. . suzuki agregat. . nesmem ni da pomislim kako to čupa. .
  10. ma i kinez je dobar kad se odrzava kako treba. . . neki motori su meksi u radu,neki tvrdji. ja uljaru vise volim od vodenjare,4cilindra vise od 2,a 6 i 8 obozavam,stvar ukusa,stvar kvaliteta i potrosackog drustva je vec nesto drugo,emisije gasova itd,uljara je ipak drugacija od vodenjare a ne kaska mnogo za njima, uostalom ko je jos video da uljara pomesa vodu i ulje ko vodenjara
  11. schinko,odes na njihov sajt,kazes mi model gume i ja ti sve javim
  12. odvijaj djole odvijaj,smesa se nesteluje krug dva ili tri vec nako kako masina trazi,stelujes u radu pa vidis,nego proveri ventile. .mada mozda ti se desi da neresis taj problem,i da uopste nije do karba,
  13. nijedan motor ne usija grane i neradi kao uljara 1100. .ceo sat mozes pucati s njim drzat gas u iberu i nista,vodenjara brzo zavrsi svoje,naravno i uljara na kraju crkne,ali. . otvarali smo suzukije posle 200.000km,hilzne ko pucka,drugar ima f600 evo sad ce 180.000 ,radi ko sat,a sta je sve preziveo,pa i bmw je uljara pa predje dosta,harlej takodje,naravno i vodenjare dosta predju,al. .uljara je uljara makar i kawasaki bio. . a i prvi r motori su bili s uljanim hladjenjem,i pre nego sto su se mnogi od nas rodili vozeni su motori mahom s uljanim hladjenjem. . Ah da,kazu da je za pustinjski pakao bilo koji motor s uljnim hladjenjem zakon. . nemam pojma zasto,
  14. uljara. .zavisi kako koja,ali se prave od mnogo boljih materijala,ulje se kroz hladnjak ulja dovoljno dobro hladi da nema pregrevanja a cak im i prija visoka temperatura. . Na kraj krajeva de si cuo da je uljara pomesala vodu i ulje
  15. os dva ista karburatora
  16. lanci i lancanici za skoro pa sve vrste motorcikla..didovi lanci i jtc lancanici... 063697094...
  17. koja guma ti treba,063697094 pa da ti narucim novu
  18. malo struja malo menjaci...i naravno kabulatori
  19. svasta nesto se radilo...da da..ponesto se i pokvarilo po nesto popravilo farbaj trljaj poliraj pa tako u krug..ah da karburatori...
  20. radilo se,mahom kavbulatori..i sve i svasta,ozivesmo neke stare dobre masine...stara dobra mehanika, transalpu dadosmo nov zivot i tako..jos neke sredismo,,guramo polako tamo amo
  21. bolje da si mi to doneo,nego donesi dok nebude kasno da to izvadim
  22. to se odvija ni na jedan nacin od ovih ponudjenih. . .nazovi me pa cu ti objasniti
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja