Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. http://www.motorcyclespecs.co.za/model/aprilia/aprilia_pegaso_600%2090.htm
  2. druze...moras da uhvatis korpu,kao tu sa snimka i da vidis dali se klatucka lako ili ne,dali opruge imaju otpor ili se prvo oseti prazan hod pa tek onda napnu u opruge...
  3. korpa radi tako sto prvo najaci federi prime udarac pa dva slabija,pa sledeca dva slabija,tako amortizuju udarce koje dobijaju,to su sitni udari ali ih ima, na svako otpustanje kvacila dodavanje ili oduzimanje gasa,netrebaju svi federi ni da budu jednaki i treba da stoje u odredjenom rasporedu, da bi polako prihvatili udarac, ne kod svih ali je uglavnom tako.. svaka korpa moze da se otvori i repaprira,dali ti se kao sa jednog od snimka klati tako kuciste korpe u odnosu na zupcanik..
  4. kad uhvatis za zupcanik a drzis kuciste jel mozes rukom da klackas zupcanik.. http://imageshack.us/clip/my-videos/830/q2js.mp4/ http://imageshack.us/clip/my-videos/585/yy4.mp4/ http://imageshack.us/clip/my-videos/824/bta.mp4/ http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/66166-bokilic-servis-prodaja-delova/page__st__220 http://tinypic.com/player.php?v=25jlhjp&s=5 http://tinypic.com/player.php?v=r0p6c9&s=5
  5. ja radim tu reparaciju korpe kvacila,jel ti se cuje da lupka korpa..
  6. e..sad te ne razumem..
  7. imam elektronsko paljenje za mz, kome treba nek se javi ... 063697094...
  8. stiglo go tronic paljenje za gucija, otprilike za koji dan cu imati i za mz,i za jawu,i za jos gomilu drugih motorcikala to pzamensko paljenje,
  9. bokilic

    MZ Caffe

    to i jeste fiat..i meni ostala lepa secanja,motor kao ficin..samo malo malo..jaci,okrece se kontra, eh,,a tek unutra sto je lep sa onim instrumentima...
  10. pa ocu ja,al nece ni jedna kaze da radi,mnogo sam napadan a kaze dolaze jos napadniji
  11. juce instalirano grejanje,bubnjara samo pucketa ,nema zime za one koji nevoze motor po zimi obezbedjen kombi prevoz :-)
  12. stavis alu felne ko sto su zarkove i resis problem,i lagane su,i dobro izgleda,ja stavljo na pegasa, imam cak i dve viska ako to budes hteo
  13. bokilic

    Auspuh za ĐŽ

    to oni ausplusi sa limunda...ili kupinda..
  14. ako stignem sutra,ima malo posla pa se nestize sve da se odradi..
  15. ma,imam tu jednog na polu generalnoj,mogu i iznutra da ga slikam ako stignem sutra,nije problem,mada..sto da slikam ako neces da ga kupis ajd,probacu,valjda cu iskoopati u gomili delova..20e bi bio..nije neka cifra..
  16. ovo nisi ti,ovaj na slici je normalan
  17. imam ja,bas od vf500,,grane bez srednjeg lonca,4 u 1..
  18. pa,tesko 4 takta da vuce fals vazduh na semeringe od radilice..
  19. a tu su i mehanicki spaneri za razno razne makine,ovaj je konkretno za cbr 600 http://imageshack.us...0320122479.jpg/
  20. ah,da....lanac http://imageshack.us...lgubhaclks.mp4/ http://img685.images...zlgubhaclks.mp4
  21. en 500 smo ti arhitekta,,rasturili u parcice rekli oni sto su zasticeni zakonim da ce daju bar 50e za avluminijum elem..lanac primarni.od radilice do korpe..crko,razvuko se skoro pa,,8mm,sto je i vise nego mnogo, agregat unutra solidno odlican,par sitnica za menjanje nista strasno. steta sto nisu napravili da moze da se menja bez rasturanja agregata,ali sta je tu je.. lupalo tandrkalo,nece vise, ...jos par sitnica unutra da doradimo,sem vodene pumpe,i slomljenu plastiku vodilice lanca alnasera, sve drugo ok..
  22. postar me obradovao,neki karbovi za delove,neki za opravku,stigla rezervna baterija karbova za gpz,a kle,a, za tdm,a, suzukija f 600, gsx.r 1100. cbr 600 itd itd.. sad ima zanimacije
  23. pa ako imas drugi menjaj,...ako nemas,,sklapaj, mada kad se to sve zagreje na radnu temp,moze da se desi da nema lufta
  24. onaj prvi,lezaj mora da klati,nemoze to samo osovinu da gurnes a kuciste okolo nista nemoze tako,stavi sve znaci u korpu ga ubaci.. a opruga,zar nije od biraca,da ga vraca sa burenceta,doduse videh na slikama da je tamo opruga montirana...
  25. pa,neznam koja je to ona stvar za skidanje.. karburatora.. ali je definitivno nesto tu oko karba,fals vazduha..to ti je prost karb,nema nis specijalno,i spusti ler na 1300...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja