levo desno nije opasno,i treba da ima aksijalni luft,ali,to meris sa poklopljenim konzolama,znaci kad je sve montirano, imaju luft i po 2mm pa im nis nefali,nema to gde,konzole su te koje drze aksijalni luft,kad se motor zagreje to se smanji, bolje premeri kolko lufta ima sama bregasta kad je stegnuta ,dali se nemrda gore dole,tu je tolerancija mala, mozda 6stotih..
imas knjigu procitaj, i to se da istrnovati.mada tvoj motor ima soljice za stelovanje ventila,tu isto ako neki ventil nije nastelovan imas da patis muke ,ako nemas plocice za stelovanje ventila,imaju da se kupe naravno,