pa moz malko i u visinu..nebi bilo lose
jedna mlada ....,eventualno dve i jedno 20dana pustog ostrva da se preporodim
no dobro,uvo boli,idem levo desno ,malo gubim percepciju,nesmem ni auto sam da vozim,ubicu nekog,za mene tu i tamo
ali se snalazim
scut rasparcan,karb mu do ola sredjen jos da mu nadjemo delove, agregat u parcicima,da se radi olu generalkica
a jes krsan,neodrzavan...najvise mrzim kad mu rade nebitne stvari,a one bitne zaobidju..zna se sta je bitno a sta perifefno za odrzavanje..
prljavzapusten,nema ulja,nema vode...kako li je radilo...
a i kolica sam napravio,bas su mi falila...