onaj sto nikad ne crkava smo rasturili,uz klipnjace crkla i radilica,za neverovati na zupcima za lanac bregaste..retko se vidja...honda ko honda,ima cigani da se obraduju avluminijumu
kazu najvise vole trafiku zbog aluminijuma
more...ce resimo i te zupcee pa ce jopet da tera, kako videcemo
i opet sajle za gas,,jel bre neko to podmazuje..u 89% slucajeva nepodmazano...mislim...nema veze mazem ja
hondi caskom sredismo ventile,karb,interesantno ima zazor svud 0,23 fabricki tako....retko se vidja....
e jos slika kad uspem da ih povadim iz telefona,baguje kinesko schit,,ima da se vratim na n95....