pa..nesto mu fali
malo da se nasalimo... mozemo pogledati
inace sach rasturen,pa spakovan,cijuce vodena pumpa.i to na kurblanje.....a evo i zasto,stojao 20tak godina,kamenca po hilzni i oko nje za izvoz naravno ocistili izduvali,sad ne cici,sapuce voda usuta to jest antifriz prvi put posle tih 20tak god stojanja,za divno cudo za sad nista nigde ne curi