Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. evo malo...dok me nemrzi da prebacujem,nakupi se tako gomila slika,neke isoce po androidu nemam pojma zasto i kako elem..ko pogleda u staru dobru kawu... GPz1100..malo z... aaah,,ajnspric 81vo godiste,rol radilica..majko mila moze da zada domaci zadatak malo novijim i jacim motorima..... pravo blago na tockovima.. cx ode u delice..polako da mu dodjemo do struje vujina honda dobila nove opanke,sredjene karbove ,kolko se moglo bez novih delova, gume ulja filtere, pa videcemo...nadam se da ce potrosnja otici dole, kocnice oprane sredjene, a kad mu pogledam smesu i svecice posle 12.000km...deluje odlicno :takoje:k da je neki majstor nastelovao
  2. ma,kasnim sa svim i svacim... nakupile se,bice veceras
  3. a ja ipak mislim da su karburatori..viska benzina od nekud....ili manjak...
  4. e to ti prosto,zovnes me.dodjes do pazove,80do 150 po komadu pa kako se dogovorimo,nemam zivaca da saljem slike itd
  5. pozdrav komsija
  6. cx,u proverismo ventile,nesto nas struja...zzzzzzzzz pegaso smo sklopili scut dobio direkt s e.bay cilindar 70cm...u drvenoj kutiji..lepo videti da neko pakuje tako
  7. burgmanu smo sredili karb,nasli problem sa copavom elem...telefon te ima te nema slike..da nije poklon sad bih ga.....pocepo ko MACE MUSKATLU a neko je dobio i nove gume direkt iz grcke uvezli bez carine
  8. bmw dobio nove lezajeve zadnje viljuske,podmazano, endles lanac cas posla suzuki je dobio ciste karbove jos par tehnickih sitnica i sve ce biti ok jedva mu pokrpih poklopce membrana, itd.... suzukiju crkla slavina...jel ima neko drugu...nalegna povrsina losa....nema nis od reparacije
  9. a moram da priznam ..mnogo lepo izgleda a i ocuvan je
  10. bokilic

    Problem

    a mozda i nisu sinhronizovani i nastelovani...
  11. oo nidzoooo
  12. bokilic

    Gsx-f 600

    imam ih par u delovima,nazovi me,063697094 ako ti nesto zafali,najlakse je ako smaknes caskom karbove,sve to za 10tak min vadis napolje,anlaser se cas šozadi razvije na dva srafa i iscupa unazad
  13. pranje kocnica uvedoh kao neki normalan servis..ba dok traje ovih 30tak sprejeva zamena ulja u kvacilu iz zezanja :takoje:treba manje od 3minuta a mnogo znaci
  14. pegasp raskomadan u jos malo pa parcice,dihtung glave crko..bregaste crkle, klip ...sve zahvaljujuci nekom od bivsi vlasnika...neodrzavanje.. no dobro spakovacemo to da valja,ima da pisti
  15. nije,ma javicese ima vremena
  16. kvadratne nemam.... mozda okrugle..moram pogledati premeriti
  17. ume majstor i da odmara po malo
  18. afrika./pojavile se slike sa zakasnjenjem.../sam se pojave u folderu u tel,cas ih ima cas ih nema.. / dobila nove iglice plovkova..sad nema cile mile curka ono ovo
  19. pegasu smo sredili karbove, em tube,iglice,oprali,o ringovi..mislim..da ce biti ko nov a napali pegasi ovih dana...ko aprilijin servis da drzim
  20. pegasovi ventilici sredjeni,i boljka oko 5tog ventila resena,,nece vise da glavi
  21. szr sredjen po dogovoru,upaljen,malo procackana struja za verglanje,malo karbovi... nabavljene gumice o ringovi za gomilu karbova,bez toga se nemoze,proverene u benzinu..sto je sigurno sigurno je...
  22. ktm se polako pakuje, generalkica valjda ce samo na tocak da ide
  23. en 500 promrdo,blokada lose skinuta,resena kaze leti
  24. trandza resen,karbovi ko pucka,slavina crkla,klasicna boljka...al resismo baj pasom privremeno,pa sad,dal ce praviti membranu ili kupovati videcemo
  25. pa znas ko je doktor za to a ne ko..oni sto bi generalnuda rade zbog gluposti elem hondica sredjena,karbosi bili ubi boze prljavi :takoje:cbr sam pisti po putu elem..glupavi android,ima nema slika samo da popizdis..od sutra se vracam da slikam sa mojom n95..a primam na poklon i neki normalan digitalac f.aparat
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja