evo malo...dok me nemrzi da prebacujem,nakupi se tako gomila slika,neke isoce po androidu nemam pojma zasto i kako
elem..ko pogleda u staru dobru kawu...
GPz1100..malo z... aaah,,ajnspric 81vo godiste,rol radilica..majko mila moze da zada domaci zadatak malo novijim i jacim motorima.....
pravo blago na tockovima..
cx ode u delice..polako da mu dodjemo do struje
vujina honda dobila nove opanke,sredjene karbove ,kolko se moglo bez novih delova, gume ulja filtere, pa videcemo...nadam se da ce potrosnja otici dole, kocnice oprane sredjene,
a kad mu pogledam smesu i svecice posle 12.000km...deluje odlicno :takoje:k da je neki majstor nastelovao