Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. pa dobro,sad su moderna vremena,demokrtija ono ovo,nekaze se za delove vec donator
  2. e znao sam da si uzeo jednu za delove... zato afrike skupe,jedna za voznju druga za delove nek je sa srecom,pa da nam pustis neki lep putopis sa voznje po africi na africi
  3. pa..nazovi me..063697094...
  4. vratio..mada..zeza ..jos po malo centar za ravnotezu....bem ti upalu uveta...
  5. pa sad..nemozemo bas sve da biramo ali kad se sloze kockice sto da ne
  6. u novoj pazovi!!
  7. jel ima neko da mu je dosadnoda neradi nista,a voljan je da odvija zavija sto bi se reklo krade zanat pa da pomogne po neki put
  8. tu mogu bilo koje bombine od suzukija na pr...jedna bombina dva kabla...nemoras bas strogo te njegove...imam cak i ja par komada...
  9. http://imageshack.us/clip/my-videos/6/ltmavmliwteykxvpwkfoow.mp4/ valjda se vidi
  10. xt660r rasparcana,,menjac malko puko puko zupcanik.pitaj boga zasto sta i kako..odneo i parce hilzne..napravi haos malko parce gvozdja... a cagiva posle dugog stojanja vracena u zivot..unisten alnaser sredjen,na ovaj onaj nacin..propalio.nesto se razmrdao jes ono talijan ali interesantna naprava
  11. suzuki rf 600 u delovima ,kompletan pa sta kome treba nek se javi i plastike i agregat tockovi kocnice,dosta toga pasuje na rf 900 a bogami i na druge suzukije..
  12. pa..otprilike..al spasili smo ih uz malko muke...malo vise.. jedva ih povratismo..sve zacepljeno sve zaglavljeno..ma sam da popizdis...lakse ih je bilo baciti i staviti druge..no dobro..kad neko tvrdoglav ko ja..sta da ti kazem cuti i peri duvaj puvaj,smisljaj resenja..trazi i otklanjaj ovo ili ono a mislim da je jftinije da je kupio druge..al nece..kaze i ovi su dobri.... koga zanima i boldorka je na prodaju..86to,stanje vrlo pristojno sto se mehanike tice.cak i odlicno malo farbanja i bila bi ko nova 063697094 a sutra nastavljamo..dok prebacim slike ono ovo
  13. cbr,ka nas je namucila ali je resismo..nece ona meni da trosi preko 6 i tacka a ima da ide bez knedli tako i bi neko se igrao sa diznama..pa smo pakovali druge... a temperatura je bila bas bas..zgodna pa smo se brckali malo a tu je i burgman svasta nesto se tu radilo... i ovako i onako...poceo sam da sanjam raznorazne karburatore
  14. trudimo se kawa..1100GP stedjen...mmm pesma za usi,,ajnspric iz 80tih...ko doxa cak i zalomljen spaner majstor strugar sredio,nov navoj napravio cas posla a ima tu nekih karbova iz blata bukvalno...sta da vam kazem,sredjeni rade ko sat a bas su bili cisti... slike mozda neisdu redom... i ovo jedva nekim redom postavljam nemam pojma zasto ja jos uvek volim fiksni telefon mala sala znaju neki zasto cak sam i filter za vazduh pravio od sundjera za to,postadoh i tapetar al kad nema gde da se kupi..jeb..cuti i pravi a tu moze svasta da se nadje,pa cak i ose
  15. hornet skockan..a imamo i burgmana 250 ako nekog zanima na prodaju,moze i zamena burgman..kes 1000e...registovan itd,lepog izgleda nije profucan i ofucan yamaha proverena,lanci ok.ali korpa o jest klizna povrsina...kapuuutttt
  16. ilanac u agregatu diskovi karbovi..ma to je na kl,u ko iz zezzzzzanjaaa a kad kazes da vulkanizer treba da zna da radi svoj posao ispadnes budala..nekima je bitnije da zna da radi na kompjuteru..a to sto malo skrcka leziste tocka pinjon kilometraze to izgleda nije vazno....e pa ko voli nek ide kod tog sto zna sa kompjuterom .nek salje meilove nek pravi liste narudzbenice... a mi neki cemo skidati tockove nositi gde treba...necemo mnogo da se druzimo sa kompjuterom...bolje da ispadnem lud i da nesjebem tocak i pinjon... svaka mu vukanizerska cast nabijem ga na....i njega i kompjuter...
  17. radilo se ovih dana..po hronologiji..tesko da poredjam slike...za nesto sam imao i popravni.. neke motorne bolesti ko rukom odnesosmo neke nove alatke nabacismo,i tako to ah da..jel sam pominjo neko mackasto cudo sa malecnim agregatom nekima sredismo sajle,ulje u kocnicama, semeringe viljuske karbove svasta nesto jedni vakumetri crkli,trenutno sve 2 po 2..no dobro u petak stizu novi moguce sa zivinim stubom
  18. proradilo
  19. Kako samo? A da predjes na neki ozbiljniji motor? Neki koji za pocetak koci .. vidi, ja ću lako da pojačam kočnice al vi snagu agregata skoro pa nikako :P ubo si ih u najranjiviju tacku
  20. lele,kuj ovaj celavko
  21. dobra je,dobra,a bice za neki dan izremontovvana svud gde sta fali... p.s. evo sveze probe jednog i drugog..ma tenera ide. za razlikyu od te kangrbe paprike nije mi jesno predjes s konja na magare i radujes se nego jel ima neke slike s usi
  22. nije al kaze da sad putuje duplo duze nazad
  23. ima jos tu lepih slika kolko sam cuo
  24. to sa civilucima..to vi iz iskustva..pa zar vam afrike za to sluze...ccc...
  25. to kepo zavisi od toga koliko ce da guraju te at....mnogo ili previse
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja