trudimo se
kawa..1100GP stedjen...mmm pesma za usi,,ajnspric iz 80tih...ko doxa cak i zalomljen spaner majstor strugar sredio,nov navoj napravio cas posla
a ima tu nekih karbova iz blata bukvalno...sta da vam kazem,sredjeni rade ko sat a bas su bili cisti...
slike mozda neisdu redom... i ovo jedva nekim redom postavljam nemam pojma zasto ja jos uvek volim fiksni telefon mala sala znaju neki zasto
cak sam i filter za vazduh pravio od sundjera za to,postadoh i tapetar al kad nema gde da se kupi..jeb..cuti i pravi
a tu moze svasta da se nadje,pa cak i ose