malo smo bili i destruktivni
sam smo rasturali,a za sklapanje ce da vidimo
ubice me vlasnik crvendaca moj gedza s moravu
a bez pekija i njegove kontrole se nije moglo
doduse,da nije raznih cudnih alatki,,nista od destruktivnosti nebi bilo
a i lezajevi volana,ko da je njima dosao red,,zadnjih dana sam njih menjam,valjda s pojavom hladnijeg vremena se vise ispolji njihova neispravnost..
a i fraj laufa..nikad dosta..sto na bmw,u sto na pegasima...sto im neizmislise kurblu kako prilici jednocilindrasima..bilo bi zabavnije,jeftinije,korisnije
a i burazer je dobio plin u scutericu,ali to je za neku drugu temu..s puskom me je nagovarao da to ponovo pocnem da radim
al oce mesac pa to ti je..ok..i to smo se pomucili da odradim napravimo..ali ok,,bice tema oko toga polako da prikupimo veze vezice ponovo uspostavimo kontakte s nekim ljudima