pa nema razloga da skidamo hilzne,cekamo fraj lauf,pa ce honda zagrmeti ponovo
elem..kazu nemoze,more..ima da moze, gs500 karbovi ocisceni,.ispale gumice,kanali neotcepljeni. nivo goriva tu i tamo....i dalje problem.kad ono..
slavina za gorivo takodje pusta u vakumskom delu,zato je jadan strkljo na sve strane a mnogi se muce oko karbova a prvu i osnovnu stvar prilikom skidanja karbova ne provere..
to jest kad skidaju rezervoar usput bacis pogled i na to,caskom proveris...
e sad proradio ali.......nesto cudno proveraaaaaaaa
nije lepo uzupcen, naskolcila radilica prilikom montaze lanca nekom pre mene za 1 zub, uh..sad ce gu resimo
malo me zabunilo,pod kompresija 0..nece vakumetri nis da pokazu ,radi jedva..mucio me par minuta,nema pa nema podkompresiju,to jes sto kaze moj druga cug
kako je palio nije mi jasno,al znam sto nije mogo da se nasteluje,sad da obrusimo 1 plocicu, i resena stvar,sam da komsija ustane da ga nebudim sad u 6 i 40...
p.s. izgleda mi da mi je foto aparat crko,ubuduce ako se ne popravi slikam peglom
..
e a sad ce da budimo definitivno komsiju da se cimne po jedna kafica obradi plocica ventila i djihaaaa