Jump to content

Moto Zajednica

AndjeoPakla

Članovi
  • Broj tema i poruka

    489
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: AndjeoPakla

  1. Willkomen
  2. Zoki, dobrodošao!
  3. Ništa čudno za narod koji je gledao pomračenje sunca kroz masku aparata za zavarivanje, pisao peticiju da Kasandru puste iz zatvora, a i dan danas veruje da podno grejanje ubija
  4. Zar se po zakonu preticanje kolone (3 ili više vozila) ne smatra nasilničkom vožnjom? Pri tom i preko pune lunije, gde uopšte nije dozvoljeno preticanje. Svakako jako rizično i nažalost sa teškim posledicama. I još jednom mogu da konstantujem ono što se jako često nametne kao pravilo: kada jedan učesnik u saobraćaju napravi prekršaj, u pitanju je lutrija i ima šanse da prođe bez posledica; čim dva učesnika u saobraćaju istovremeno naprave prekršaj, jako male su šanse da to prođe bez posledica.
  5. Pozdrav imenjače, dobrodošao na forum!
  6. Pa majku mu milosnu, ako je na nešto stavljena "blokada", kako to nešto može da se proda, prevede na drugo lice i završi cela kupoprodajna priča?? Valjda je vlasnik vozila taj koji se za nešto tereti i kome se stavlja blokada, nije vozilo kao vozilo predmet spora. Znači osoba koja je u nekom prekršaju i koja ima "blokade" na svoju imovinu, može da je bez problema proda normalnom čoveku i uzme kintu, a njemu da utrapi jebavanje sa notarima i trulim sistemom?? Močam se na notarska go*na i na ovu cipiripi državu
  7. I kod mene totalna šteta bila. Pocepana prednja i bočna maska, far, ulubljen rezervoar na jednom mestu, polomljena ručica kormana, i još možda neke sitnice. Nabavio druge delove, rezervoar sređen, farbanje.. Odrađen tehnički i sve regularno. Kao što je već rečeno, totalna šteta se odnosi na ekonomsku isplativost popravke.
  8. Ne bih se baš složio. Dropshipping je nešto što je već duže vreme naširoko rasprostranjeno u celom svetu, pa tako i kod nas. Uzmimo za primer veliki broj prodavaca na KP koji prodaju robu iz Mađarske, svi oni imaju na hiljade oglasa a nemaju ni jedan artikal kod sebe u tom trenutku na stanju. Nije nikakva navlakuša, takav je model poslovanja, uslovi su takvi da se roba čeka najčešće oko nedelju dana i to je to. Mnogi imaju i na stotine pa i hiljade pozitivnih ocena. E sad što bismo mi voleli da oni to sve instant dostupno a da cena i dalje bude 30% ili više povoljnija nego npr. u Gigatronu.. neće baš da može
  9. Kupio, razbušio ga celog i ugradio plin
  10. Malo sam bio odsutan i zauzet, znam za incident ali sad tek vidim temu za pomoć. +1
  11. Moja zamerka za Atlas je što im još uvek mob. aplikacija nema najosnovnije funkcije koje treba da servis ovakvog tipa. Znači ne mogu, u slučaju potrebe, da otvorim aplikaciju i kliknem SOS poziv, aktiviraj pomoć ili kako već treba da se zove. Gde bi pritom automatski tim jednim klikom poslao i svoju trenutnu lokaciju, podatke o svom nalogu/ugovoru, eventualno naznačio vrstu potrebne pomoći. Umesto toga ja moram da vrtim telefonski broj, da im diktiram svoje podatke kako bi utvrdili da sam korisnik i da li mi je paket važeći, zatim da im objašnjavam odokativno gde se nalazim (npr. u inostranstvu sam, nađem se negde van naselja, noć je, nisam siguran ni gde sam.. ili sam eventualno zalutao...). Možda sad ja malo idem u krajnost, ali valjda zato i uplaćujem da me ne boli glava baš ako se desi tako nešto nepredviđeno. Vozzi je od samo starta imao funkcionalnu aplikaciju i sve ovo. Atlas koji važi za možda i najvećeg igrača u ovoj oblasti to nema posle koliko godina poslovanja, a pritom su to stvari koje su elementarne i koriste se u mnogim banalnim aplikacijama. Dodatak na zamerku je što na pomenutom SOS broju nemaju čak ni mogućnost WhatsApp/Viber poziva ili chat-a, što bi takođe u mnogome olakšalo poziv iz inostranstva, jer su sad sa inostranstvo uveliko popularne eSIM varijante koji najčešće nude samo internet uslugu u inostranstvu a ne i standardne pozive, klasičan roaming se sve manje koristi jer je dosta skuplji. Takođe bi preko WhatsApp/Viber bilo izuzetno lako proslediti trenutnu lokaciju. Za mene je ovo ozbiljno velika rupa u njihovom servisu.
  12. Willkommen
  13. Za radnu temperaturu od oko 100 stepeni si u pravu, ali nisi uzeo u obzir hladan start i podmazivanje agregata uslovima dok se ne zagreje, a činjenica je da se u tom režimu rada agregat verovatno i najviše haba pa je bitno da ulje bude odgovarajuće i odradi taj posao kako treba, tj. minimizuje habanje u tom režimu. U tvom konkretnom primeru jeste svejedno, ali kažem uopšteno da treba imati u vidu.
  14. Ne znam kakav je pristup filteru, ali u većini slučajeva se može skinuti uz pomoć kaiša, kao na ovom videu npr. Ja čak i ne koristim okasti ključ kao na snimku već samo obavijem, stegnem prstima i okrenem. Baš bude laganica. Može i kaiš za pantalone, parče neke gume ili nešto slično. Ok je namenski ključ kao alat, ali u nedostatku uvek može da se primeni neki jeftin trik.
  15. Dobrodošaoo
  16. Nas junak Marko upravo govori na skupu, uzivo na N1
  17. Još par fotki od jučerašnjeg dana punog emocija. Utisak broj 1. svakako Markova priča, nadam se da će što pre biti na slobodi. Drugi pojedinac koji mi je ulepšao dan je ovaj dečačić, nesumnjivo budući bajker. Motao se oko motora i uzbuđeno ih razgledao, dodirivao pažljivo, postavljao neka pitanja svom tati. Podigao sam ga na motor, stavio mu i rukavice, a onda se oslobodio i počeo da me bombarduje pitanjima šta je ovo dugme, gde se koči, stiskali smo sirenu.. morao je tata da ga odvoji od motora koliko im je malo potrebno za sreću, samo treba da ih primetimo i slušamo, a onda nam to uzvrate u još većoj meri! I naravno, energija i pozitivan duh onog naroda na ulicama, neprocenjivo!
  18. Ubedio sam ženu da preskoči sutrašnji izlazak na ispit, tako ne moram da je vozim Bg šurak se vratio sa mora, i njegova mašina je spremna, tako da imam i društvo dolazimo sa istočne strane našom trasom, vidimo se na lokaciji Lidl Požega u 14h pa onda pumpamo dalje
  19. Drugar ima isti model, godište, oprema, manuelni menjač... sve identično osim što je 5 vrata. Kupio ga pre skoro 10 godina, jako je zadovoljan njime. Pre dve godine ga je prepustio ćaletu a za sebe je uzeo noviji model sa DSG menjačem i takođe 3.0tdi, nije zadovoljan kao sa starijim, često ima neke bubice i peripetije, negde nešto curi itd.. Možda se njemu samo tako zalomilo, ali eto da prenesem iskustvo, možda bude od koristi.
  20. Dobrodošao Nemanja, srećan put u CG i uživaj u vožnji!
  21. Jbg, ja sam imao problem na tehničkom i onda sam morao da ga rešim na licu mestu da bih završio, pa sam onda posle adaptirao sa ovim i od tad svake godine prebacim na fabrički pred pregled. Sledeće nedelje treba da registrujem pa ću se baš raspistati. Moguće je i do radnika na tehničkom, kod nas je opštepoznata navika da kad neko nešto ne zna ili nije siguran kaže da "to ne može" i time zaštiti sebe.
  22. Ja nisam lemio žice, nego sam na sve spojeve stavio buksne za onom zaštitnom izolacijom (mada uvek preko svega stavim i malo izolir trake). Ovo sve iz razloga što sa strobom nećeš proći tehnički pregled, a ovako se bukvalno pre tehničkog za minut raskači i vrati u fabričku postavku. Sijalica naravano da je obavezno LED, inače nema nikakvog smisla.
  23. Promakla mi poruka, ali verovatno si u pravu da je gužva i da imaju milion zahteva Papire sam sredio i vratio istog trenutka, štampač i skener su mi skoro uvek ispred nosa. Nisam uzeo karticu za bajk, nemam planove za Gr motorom. Nego, update daljeg toga događaja. Nakon 6 dana od potpisivanja mi je stigao odgovor da je dokumentacija prihvaćena. Hello, We inform you that we received the signed documents and the procedure will be completed. Your package will be delivered by courier at the address you declared. We remain at your disposal. Videćemo kada će stići, čisto sumnjam da neće probiti mesec dana od trenutka podnošenja zahteva (13 jun). Ja svakako krećem 7 avgusta.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja