I ja sam mislio da je to tako mdjtm kočnicu sam dobio tek kad sam skinuo poklopac sa posude za at ulje. Odvrni sisicu na klestima prvo da krene ulje tj da se napune creva i klip, ako nemozes da dobijes kocnicu drukajuci rucicu i na sisici pokusaj ovosto sam napisao gore , skini poklopac posude i lagano pritiskaj rucicu koliko sam video na mom bajku i tu u samoj posudi postoji neki ventil na kojem sam ispumpao vazduh i dobio kocnicu.
Tesko buraz i ja evo cele zime cekam zgodnu priliku makar za pantalone (slicnih smo gabarita) i slaba vajda nema! i ono sto naleti ode brzom brzinom. Sa srecom!
Bravo za ideju evo i ja da se upisem. Za skuterase u Luisu trenutno akcija za termo kecelju, prakticna stvar za hladnije dane.
http://www.louis.de/_20f9eeeb031543c8e8e27974aa96bfb6e5/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=140&wgr=854&list_total=9&anzeige=0&artnr_gr=10005197
Kretoh veceras da radim, ugrejah auto, krenuo polako, noga na kocnicu kad prc, NEMA na srecu polako sam vozio, stanem pogledam, neki retardirani mamlaz namastio mi s mascu diskove i to sva cetiri...