Jump to content

Moto Zajednica

stanebane

Članovi
  • Broj tema i poruka

    443
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stanebane

  1. zzzzzzzop
  2. I ja sam mislio da je to tako mdjtm kočnicu sam dobio tek kad sam skinuo poklopac sa posude za at ulje. Odvrni sisicu na klestima prvo da krene ulje tj da se napune creva i klip, ako nemozes da dobijes kocnicu drukajuci rucicu i na sisici pokusaj ovosto sam napisao gore , skini poklopac posude i lagano pritiskaj rucicu koliko sam video na mom bajku i tu u samoj posudi postoji neki ventil na kojem sam ispumpao vazduh i dobio kocnicu.
  3. Dobro dosao
  4. Vozdra Mirsade iz Pančevati što treraš Suzuki
  5. Tesko buraz i ja evo cele zime cekam zgodnu priliku makar za pantalone (slicnih smo gabarita) i slaba vajda nema! i ono sto naleti ode brzom brzinom. Sa srecom!
  6. Svaka ti se dala
  7. ZZZZZZZZZ i tebi
  8. dobrodosao
  9. Kome trebaju plocice za Transalpa do 90 godista u Luisu su 31,90 jura http://www.limundo.c...-2-para/4532145
  10. Bravo za ideju evo i ja da se upisem. Za skuterase u Luisu trenutno akcija za termo kecelju, prakticna stvar za hladnije dane. http://www.louis.de/_20f9eeeb031543c8e8e27974aa96bfb6e5/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=140&wgr=854&list_total=9&anzeige=0&artnr_gr=10005197
  11. Dobro dosao
  12. Kretoh veceras da radim, ugrejah auto, krenuo polako, noga na kocnicu kad prc, NEMA na srecu polako sam vozio, stanem pogledam, neki retardirani mamlaz namastio mi s mascu diskove i to sva cetiri...

    1. Prikaži prethodne komentare  3 more
    2. Najgora

      Najgora

      Idebane :-DDDDD

    3. stanebane
    4. zikica

      zikica

      jbt odakle im ideja za tako nesto?!

      lud smo mi narod nacisto!!!

  13. Koja je razlika u prednjim pločicama u zavisnosti od godista, tj da li je isti oblik plocica za TA 87-90 godiste i za 91-94 godiste?
  14. Veliki pozdrav za Vladu iz Mostara
  15. Koferče se napuni helijumom veže učkurčićem za vespu i pičiiiiii...
  16. mislim da je TA mali za tebe, pogotovo ako ces imati i nekoga pozadi.. De mali, sa mojih 190cm i 120 kg TA je taman kako treba
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja