Jump to content

Moto Zajednica

stanebane

Članovi
  • Broj tema i poruka

    443
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stanebane

  1. Honda transalp '91 prosecna potrosnja oko 5,5l
  2. stanebane

    dr 650

    Ako si zadovoljan sa 10w-40 zasto da menjaš. Uostalom proveri sta je fabrika propisala za tvoj motor i sve je reseno,
  3. Dobrodošao
  4. Dobrodošao na pravom si mestu
  5. Student dobrodosao
  6. Za to sta tebi treba (posao-kuca) i svrckanje unaokolo dobar ce ti biti i Kymco. Tri godine garancije i kvalitet korejanca mozda pretegnu na tvoju stranu (tu je jos manja registracija i manja potrosnja) pa ti vidi. Ta Suzana o kojoj ti pricas deluje mi ko rupa bez dna, ok video si okvirno sta joj fali al zapitaj se koliko ima onoga sto se ne vidi. A i cena suzane je malko naduvana.Opet novo je novo. A Kymco nije kinez
  7. CAO i tebi
  8. Ćao dobrodosla
  9. Devojke, zene, bajkerke a i ostali "srećan vam praznik"

  10. Probaj jopet da se ulogujes (prvo se izloguj) a mozda ti fali br. postova (nesto novo su gospoda urednici radili po sajtu pa mozda je to)
  11. Ćao Darko
  12. Procitaj: http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/12327-problem-sa-menjacem-na-transalpu/
  13. dobrodosao
  14. Sad se lepo vrati na licino mesto i uradi istu stvar ovaj put sa licnom (osobnom) kartom zalepljenom na čelu. Nemoj drugove organe da drzis u nedoumici tko to remeti javni red i mir i prekoracuje brzinu za 100 i vise procenata od dozvoljenog.
  15. Pa ima jos lavica ovdi, velkam tu d dzangl i dobrodosla
  16. Moj Milane jabuko sa grane ma dobrodosao ti nama
  17. Velkam bre ti nama Ilija s Apriliju zvanu Skarabeo bre
  18. U Luisu http://www.louis.de/...tnr_gr=10008342
  19. Uskoro će proleće. Blago svima za koje je to važno. Ovo je rekao Čika Duško Radović a i ja se slažem sa njim :)))

  20. Dobrodosao!
  21. Ok za prvu pomoc imas u "Uradi sam" ovo kostaju 500 kinti i mogu da posluze
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja