Jump to content

Moto Zajednica

stanebane

Članovi
  • Broj tema i poruka

    443
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stanebane

  1. Prike ipak si trebao da prepises sve cak i slike da metnes jerbo ko ce da te zove kad osnovne podatke nisi naveo: Konfekcijski broj ili makar objasnjenje za kolikog coeka su krpice. Potrudi se malko ako zelis da prodas te stvari, ili mozda ne zelis?
  2. :zdravo:Pozdrav tebi i dobrodošao.
  3. Sory na offu ali gde nadje vaku temu da postaviš. Ovde je dva ipo metara snega, svi pizdimo sto nemozemo da jasemo a ti si bas sa Floride nasao da nas kecas sto je ovo ovako a nije onako. Serbistan ti je ovo zemljače bio je i biće. Da smo kojim slučajem hiljadu trista i neke godine pobedili turke na Kosovu i da smo tada pohvatali po koj konac sa evropom (mislim o kulturološkim koncima) možda bi ovde bilo drugačije. S obzirom da ovde nikome ne pada na pamet da izadje sa lopatom na sneg nebi li ga u tri poteza istom sklonio sa prolaza, trotoara, ulica, isto tako problematika vozila skinutih sa osiguranja, kradenih i sl. ne dopire do svesti običnog srbina dok se sam ne opeče. Ovde zemljače češće vidim kroz prozor punu kesu djubreta kako leti nego vrapce i golubove, a kad se istom tom " komšiji" desi takva stvar o kojoj bi ti da polemišeš svi mu se smeju i podsmevaju (ma nek mu crkne "krava"). A o čemu si ti beše 'teo da razglabamo? Ma batali...
  4. Pustinjska lisica je postavio temu o desavanju u Francuskoj , http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/73442-obavezna-upotreba-fluo-prsluka/ dakle kako je vaše mišljenje o obaveznom nošenju fluorescentnih prsluka da li ste za ili protiv? ili
  5. .. Ako nista ne upali,ce se deklarisem kao rom i sve ce ih tuzim da me diskriminishu... Al zato moras da se kvarcujes ili da makar mazes lice s imalin A moraces da naucis i koju ciganjsku (dikili kontakt, ava kari šnel ...)
  6. I tebi što dodje
  7. Nemoj da se razmišljaš, otidji, probaj pa ako ti čučne kako treba tj ako ti odgovara za oblik glave KUPUJ dok ih ima. Exo 700 za razliku od 750 ili1000-ke nema integrisane naoćare za sunce ali zato ima deo u postavi gde mogu da udju obični djozluci. Ja sam moju skoro pazario i na poklon dobio zatamnjeni vizir. http://www.maxmoment.rs/artikli/detalji/sr_latin/191/proizvod_id/348/_/Scorpion-EXO-750-700-Integralne
  8. Kažu meteorolozi sutra sunčano sa temperaturom do25 stepena ...

    1. stanebane

      stanebane

      ...u Tunisu, pa ko može možemu se ;)))

    2. BAJATI1

      BAJATI1

      Ili Gvatemali.

       

    3. spaske
  9. Bolje turi metan još jeftinija varijanta od plina
  10. Ma sve je moguće
  11. stanebane

    Muskulatura

    Probao i ja, nista se nije istopilo sad me samo ledja bole
  12. Kakvi ste vi loodaci prosto vam zavidim, mali u zdravlju da ga teras
  13. Ma zar nije 4%?
  14. Vidi, vidi, kako je ozbiljan ki prase kad piski (mala šala), ma voli ga kamera, prirodan talenat ko Bata Zivoinovic
  15. Extra kaciga, za malo i ja da dobijem istu takvu mdjtm s obzirom da nosim djozluke pogotovo kad vozim (smetaju mi suncane integrisane naocare) dobio sam exo 700 (zamisli u postavi kacige postoji zljeb za naocare ) a da i ja da se pohvalim zenče mi kupila kacigu
  16. bok you 2
  17. E sad kojih stranjskih, denara, zlota, funata, dorala, jevreja, kuna ?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja