Jump to content

Moto Zajednica

stanebane

Članovi
  • Broj tema i poruka

    443
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stanebane

  1. 1301e ajmo ljudi ko da vise
  2. Nemoj tako pa valjda su ga sluzili u kafani dipl. konobari i na pumpama su mu sipali corbu pumpadzije sa diplomom i to se vazi evo ja nudim citavu iljadarku pa nek ide zivot
  3. Od danas pocinje akcija u Metrou 22.09-15.10. cena prve pomoci 1650,00 dinara katalog
  4. Tesko da cete naci takav poklopac i ja sam izgubio takav pre dve godine sada mi je sve jedno, vreme leci sve. .Jos nikakvih problema nisam imao do sada oko punjenja tng-a. Ako slucajno neko dozna gde moze da se nabavi (kupi, ukrade) neka javi praticu pomno temu.
  5. Ok momci, NE BUGARSKI! dajte nekog normalnog majstora za Aprilie u Bgdu
  6. Alal im ćufte!
  7. Svaka cast, kakva brzina Prodaj.... PRODATO... (il se mozda hvalis )
  8. Nemam pojma! Treba mi pomoc, savet, a i novci
  9. Sa malo zakasnjenja
  10. Pa imao si srece a imaces i koristi, taj kamen sacuvaj za kupus pa u ladne zimske dane imaces raso da vadis fleke
  11. Bravooo, svaka čast na putopisima
  12. Pre sat vremena na dorčolu projezdiše na Beverliju njih dvoje (on napred a ona pozadi) goli ko od majke rodjeni doduse imali su kacige na glavama. Biće sexa noćas...:)))

    1. Milan78

      Milan78

      hahaha ne mogu da verujem da su goli bili,koji ludaci,lol

  13. A jesi li polirao s vodenu shmirglu jal s obichnu razlika je golema. dobro ti dosao i brez poliranja molim.
  14. Godisnji? More? Planina? ovo, ono?
  15. Aprilia Scarabeo 100ccm 4t, koliko vidim retki su na ulicama, ja sam inace zadovoljan magarencetom lepo ide, malo trosi, za pocetnike odlican, za gradsku guzvu 5+, izgled: meni je najlepsi s obzirom da mi je prvi,(o ukusim nevredi raspravljati)
  16. 1. imaginos 2. aćimo 3.Vitas 4. Luchka HisGirl (zet nije u mogucnosti da bude u BG) 5. Rade 6. p0peye 7. SaleCS 8. Dzony 9. OpFor 10. Goblin 11. Nodi 12. Dejan Intruder 13. VladaSD (prosli put bio na teoriji, nisam stigao na praktični deo... pa ako moze) 14. stanebane 15. Џокс ! Овај пут сам сигуран!!! 16. NOTORIOUS + 17. Rogic- nije na forumu.. 18. KGB 19.kwazimodo 20. LeDu77 21. Rolle2010 22. Evo resili smo nesporazum!
  17. @ Stanebane (a i svi ostali) - šta se desilo sa p0peye-ovom prijavom sat vremena pre tvoje...? Nisi valjda ti jedan od onih što se prave toše i pokušavaju preko reda do cigara...? EDIT @ VladaSD - hvala, sad sam video da ima još nekoga ko prati fabulu... Sory nije bilo namerno, dobro je pOpeye da si video i reagovao na vreme, verovatno smo se preklopili . Jos jedared izvini ponaski imas sokic u petak (biraj kabeza ili klaker)
  18. 1. imaginos 2. aćimo 3.Vitas 4. Luchka 5. Rade 6. stanebane ako moze,
  19. O školski, dobro nam došao
  20. Fantastican putopis cista desetka, nego nenapisa tko je bio Dolce a ko Gabbana
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja