Jump to content

Moto Zajednica

stanebane

Članovi
  • Broj tema i poruka

    443
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stanebane

  1. Moracu da postavim jos jednu temu i glasanje "Da li ste za obavezno nosenje fluo prsluka al' sa zvucnim i svetlosnim efektima na pocetku sezone"
  2. Upravo tako : http://www.louis.de/...zeige=0&typ_id= http://www.polo-moto...t=2737&limit=36 kontaktiraj Sekulu, Beru ili pronadji ko jos donosi iz Luisa ili Polo-a http://forum.bjbiker...-roba-iz-luisa/
  3. Zdravo Tošššššššo dobro došššššo!
  4. dobrodosao
  5. Skoci na podforum Fotografija i tamo ti pise sve o postavljanju fotki . http://forum.bjbiker...afije-na-forum/ Ja inace koristim Pacy-jev savet i njegov izbor programa jer je lagan za koriscenje http://fodi.frubar.net/
  6. Vojvode Supljikca ( ex Zarka Zrenjanina) kada od Bulevara (depo ili pic. Orao) udjes u ulicu 50tak metara sa leve strane krojacka radnja, prodaju i pozamanteriju, ujedno farbaju i odecu i obucu od koze. Koristio sam jedared njihove usluge i bio zadovoljan. Odmah do njih je i neka auto bravarska radionica tako da nemozes da omasis.
  7. Dečko zivi na N. Bgdu Dejan se zove, picajzla je (znam iz licnog iskustva radio je meni par puta auto) a garage mu je na Miljakovcu i naj vaznije br, telefona 036 77 24 062 nazovi, porazgovaraj pa ako se dogovorite
  8. Odahnite kolege moze i ovako
  9. Da ne krivite vratove
  10. Malko sam ga nakrivio al da se zna da vam je sajt bolestan opravite to ljudi pa da gledamo sta nudite.
  11. Da da zanimljiv sajt i cim sam otvorio link ulece TROJANAC al ga moj NOD strpao u karantin OBRATITE PAZNJU! prilikom otvaranja ovog linka gore !!!
  12. Pozzdrav i iz BJ-a
  13. pozdrav
  14. Dobrodosao
  15. ćao
  16. Prva liga
  17. Koliko para toliko muzike rećiće ti skoro svi . Najbolje je krenuti od radnje do radnje i isprobati sto vise kaciga, skupe, jeftine, nebitno i onda ces steci utisak sta ti zaista treba. Ja sam recimo za slicne pare pazario Scorpion kacigu doduse integralnu, koja je za klasu ili dve kvalitetnija od Caberga zato procesljaj sve teme u vezi kaciga na forumu (koristi gornju pretragu) i ko sto rekoh probaj ih sto vise i samo ce ti se kasti...
  18. Čemu sve to...
  19. Pozdrav
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja