Jump to content

Moto Zajednica

stanebane

Članovi
  • Broj tema i poruka

    443
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stanebane

  1. pa to moras da dolivas cesto brate iscuri tokom zime, jbg Ne zajebavaj dečka već ako možeš pomozi mu
  2. Kupio sam rebrastu gumu za vile (viljusku), da li je velika filozofija da ih montiram sam ili treba da trazim pomoc od nekog neurohirurga, e da a čime je najbolje da ih fiksiram (pl. pertlice, gumice za tegle, učkur iz gaća...) dajte ideju tj kako je na vasim motorima
  3. bonzzo ajde se ti lepo predstavi ovde a za sva ostala pitanja odaberi neki drugi podforum kao npr. garaza http://forum.bjbiker...um/86-kawasaki/ pa tamo opleti po svom kawasakiju. I naravno ta kawa ima filter za ulje tacnije ulozak a ostalo saznaces u garazi
  4. i OBAVEZNO smekšati bakrenu podlošku ... OBAVEZNO Podlosku mozes da kupis na buvljaku na nbgd-u na tezgama gde prodaju srafove i kosta 15-20 kinti ( samo ponesi sraf za svaki slucaj da ne omasis velicinu)
  5. Zbog delovanja stranih sila na moj oglas i celokupnu ekonomiju Male i Velike Mostanice prinudjen sam da isti zabravim tj zaklucam a oglaseni predmet tj Cycle Spirit® Summer Textile Trousers odnesem kod snajdera da ih dotera na moju meru (lakse od dijete) Fala sirokom auditorijumu i Smrt fasizmu sloba narodu...
  6. dobro dosao.
  7. Neće da možemo...
  8. > Fakn svabe samo da urnisu ovu nasu jadnu srpsku ekonomiju mamu li im fasisticku, nisu ih Prle i Tihi a i bata Zivotinja u dovoljnoj meri tamanili, more oni ce mene na dijetu :gaa: :maloljut: !!!
  9. Dobro dosla
  10. Nakaci sliku istog ako mozes da nadjes na netu pa ce d' vidimo mozda nadjemo nesto slicno 5600 je stvarno fijuuuu
  11. Ugojio sam se još kilo >
  12. Ne staj mi na muku
  13. Da li znas da ti treba "viza" za Svetu goru i da se ista vadi u Ouranopoliju ?
  14. Možda zamena za f.f ili flip kacigu velicine M (za ženu mi treba)
  15. A evo i cenovnik: http://www.adresarfi...ikFrenoteks.pdf A drugi je majstor Sloba Juzni bul. 85 tel. 0641845330 0607500444
  16. Daj neke telefone http://www.remontlamela.blogspot.com/2009/11/disk-plocice.html#more nadjoh ovog u Oblakovskoj a potrazicu mislim da imam vizitku od majstora u juznom
  17. U Juznom bulevaru lik koji radi kocnice (poslednji lokal od svih majstorskih radionica) ujedno i pravi paknove i plocice doduse nisam radio kod njega nista na motoru al verovatno hocu jer mi godinama radi kocaljke na kolima (i zadovoljan sam) a hvalio se da je radio pakne i plocice za Radeta kocku al moras da odes kod njega da se informises za pojedinosti. Isto tako lik koji radi korpe, lamele, plocice u Oblakovskoj blize JP pumpi (blizu coska sa Fabrisovom) čuh negde da je bajker i da radi sve za motore.
  18. Navali narode novo je novo, nakad prdnuto u pantalonama
  19. Ma otštampati nalepnice ili još bolje napraviti na PP džepče u koje po potrebi gurnes papirče na kojem piše: 1- PP tip-A datum itd, itd 2-PP tip-B datum ........ i po potrebi menjaš Kad te drug organ pita "šta je to" praviš se lud takvu sam je kupio ili dobio uz motor, auto...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja