Ljudi pustite coveka da opravlja svoje motore kako zna i ume ne odgovarajte ga od cackanja, budzenja, popravljanja jer mu to sjajno ide. Dajte podrsku, savet, ideju ako to umete i znate u suprotnom nestace jedna od retko dobrih tema ovog foruma.
Srecko nastavi i razvali (dobro si krenuo) pa nek ide zivot.
Komentar moje ćerčice: "Uplasila sam se samo posle prve krivine posle toga je sve bilo fenomenalno, uzivala sam" (ovo je bila njena prva vožnja) a ja nemam sta da dodam. Ponadao sam se povratku istim putem jer je voznja od Kosmaja do Arandjelovca licila na ludu voznju u nekom luna parku ali nema veze bice jos vožnji tom džadom. Ekipo prva ste liga!
1. Mishke (Mozda i Marina ako se do kraja odluci jos prelama)
2. Румба (и драги му баласт Кракоња )
3. BigRider и жена му Соња(највероватније)!!!
4. bracabgd (ако се налазимо у 9 00 на АК,не могу раније физички да стигнем)
5. ZEMZEM - PROGNOZA ZA SAD 85%
5. stanebane ( predlog: da se okupimo na AK u 9i30 polazak u 10 natenane ) radim nocnu
1. Almighty
2. Arakis & Goca;
3. Anbeast;
4. Drilling ltd;
5. Crni & Slavica;
6. Boki.64(u drusvu ili sam);
7. Beli ( u drustvu ili sam );
8. Lucky Vladano;
9. Bgboki;
10. Plavi Golub - Bivolje
11. Popsy;
12. Sasha P (na motoru sigurno sam);
13. Pera,mozda i Sneza;
14. Doktor Mabuze;
15. Dejan + Ana + meso (ako meso stigne, Ana ne ode za Leskovac, a meni posao dozvoli);
16. Miskomi;
17. Vacr0 + Lidija;
18. Arvak;
19. Dimitrije;
20. PaPaja;
21. RadakM;
22. Salez;
23. Aca.gsxR mogu i gulas da spremam;
24. Lemy i Gule;
25. Cormoran+junior
26. BorivojeKrmak;
27. Bocca;
28. Sale-kum (najverovatnije sam);
29. dejan-b
30. Sumaxer ( moguce sa drugom);
31. MoToDjoX;
32. Loshmi Capo;
33. Usamljeni Jahač & Minja;
34. Novajlija064 I lepsa polovina;
35. Urban Cruiser;
36. Nensy + 1;
37. ZEMZEM - 97%;
38. Detektiv kokni kol (Milos);
39. Pustolov;
40. Krle;
41. rboban (u eskort moto pratnji do 3 clana)
42. Jerry 205 ( moguce jos 1 drugar na Stromu
43.Bobbra.
44.Sashac-ako stignem...
45. Alekre i Jelena
46. Toske i mladji Toske
47. tjole
48. marre
49. ciza-majesty
50. stanebane
E, a da odemo prvo do Joske da uradimo krov pa ondak na mandjare?
Trenutno na ovim nasim prostorima realna cena ne postoji. Kriza je ucinila svoje, licno nisam u situaciji da izdvojim toliki novac za takvu jaknu mada bih voleo da je posedujem isto tako bih voleo i motor tog proizvodjaca da posedujem ali sta da se radi nema se, budi strpljiv odredi neku najnizu cenu i musterija ce se naci, srecno sa prodajom
Peraja je verovatno pojeo home made antifriz tj onaj antifriz sto se kupuje za male pare a pravi se kod komsije u supi. Isto se meni desilo al na kolima, voda nemoze da izede tako perajca.
Slobodno uzmi sitnu smirglu hiljadarku il' iljadu ipo iseci trakicu sirine klipa i malko mu ga daj dok ne zabeli metal i kao sto Aleksandar kaze naulji ga, razradi i promeni kocionu tecniost. I
Sunchi, dobra sirena i prst na istoj, stalno u toku voznje mogu mnogo da ti pomognu pogotovo u takvim situacijama. Odreagovala si instiktivno i u pravo vreme i svaka druga takva situacija (a desice se sijaset jer zivimo u velikoj ludaji) pomocice ti da vozis sve bolje i sigurnije. Nemoj puno da lupas glavom da li sam mogla ovo ili ono vazno da si prosla bez posledica. Vreme ce uciniti svoje da jednog dana Vozis ako ne ko Valentino Rosi ondak makar ko Bora Todorovic u "Maratoncima".