Sve što više čitam teme gde se spominje BMW, to sam više ubeđen da bi se posedovao isti i vozio, mora da se poseduje posebna obuka (poželjno od strane gosn Đunte) i da se položi poseban ispit, kako iz opšte kulture, poznavanja opšte istorije, tako i poznavanju istorije fabrike BMW...
Takođe, da bi se (pravilno) održavao BMW, mora da se dobije ˝blagoslov˝ od nekog kompetentnog majstora (trenutno je jedino opet gosn Đunta tu jedini jer onaj drugi što je učio od Đunte je prebegao u inostranstvo...)
Suma-sumarum @demro.st, da li si ti stvarno siguran da imaš potrebne kriterijume da bi posedovao BMW, hm?