Jump to content

Moto Zajednica

Shortshifter

Članovi
  • Broj tema i poruka

    6171
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Shortshifter

  1. Realno govoreći, mislim da je sin ludog oca u pravu. Možda se u par situacija ne bih složio, ali u principu to je to. Samo, nemoj prijatelju toliko da se nerviraš, učinilo mi se da baš ne voliš ove na motoru. Jbg, čovek pazi kako vozi, ali povremeno sebi da malo oduška i to je to. Sedi na malo jači motor pa ćeš videti o čemu pričam. A što se auto-škole tiče, to je toliko daleko od "situacije" da nemam reči. Pa burazeru, nisi na auto-putu da ti se niko ne pojavi pomalo neočekivano, a ovaj automobil auto-škole je bio toliko udaljen da apsolutno nikoga nije ugrozio. Ljudi, pa mora neki put i kočnica da se pritisne. Ili je i to pokušaj ubistva?
  2. Evo i prognoze. Prošli put su pogodili, nadam se da ovaj put neće.
  3. Isključenje sa Gazele u smeru ka Novom Beogradu kod Sava Centra. Desna, pa malo pravo, pa opet desno. Asfalt toliko grub da ćeš pre izleteti preko bankine nego što će da prokliza. Isključenje sa autoputa u smeru ka Nišu pre Plavog mosta iza Avia pumpe. Jeste sa kontra nagibom ali je dovoljno široko. Treća sa pola gas, komotno.
  4. Kako di smo? Jel imam lovu? Nemamo! Znači mi smo oni sa jeftinijim ulaznicama kojima sve mora da se ponavlja 100 puta da bi ukapirali. I još smo daleko od toga da uopšte pojmimo o čemu se uopšte radi, a kamoli da se uključimo i zakačimo mrvu kolača.
  5. E, kad su te trke po arapskim zemljama imam utisak kao da se trkaju u zatvorenom. Niti publike, niti atmosfere, i staza i sve okolo je sivo...Kao da je par ortaka otišlo da obrne 3 kruga u kartinzima.
  6. Tja, Amerika... Veliko tržište, ali oni imaju i svoju Formulu i svoje Superbike takmičenje. Mislim da nikad neće prihvatiti MotoGP iz jednostavnog razloga što ne mogu da skapiraju da takmičenje koje oni organizuju nije Svetski šampionat. Kompleksi, jbg.
  7. Kako je sa posetom ove godine po stazama? Jedino se sećam podatka za Brno od 150.000 ljudi! :o bar je taj podatak bio ispisan pre starta MotoGP-a.
  8. Da, ali sad znamo šta misli o R1. Vredelo je...
  9. Ko god ima rotaciju i sirenu, ima je s razlogom. O hitnoj i vatrogascima ne treba posebno razglabati, ovi što voze političare isto tako. možda nam se ne sviđaju njihovi putnici, ali nije to nešto što je izmišljeno juče, pa da kukamo kako nas niko nije pitao. A taj motociklista koji se uplaši kad vidi hitnu pomoć iza sebe... Možda bi više voleo da leži negde na asfaltu i da ih ne vidi... Kakvu glupost je taj lik napisao.
  10. @ Slaninar Jeste otvoren put, ali sam zbog ovoga ukapirao da su trajne. Moguće da sam porešno razumeo.
  11. Izvinjavam se, neću više.
  12. Čini mi se da je Rossi na pitanje šta misli o Ducatiju rekao da je teško reći pošto mu se čini da ga Stoner ne vozi ove godine sa 100%. Onda je Stoner rekao to što je rekao, pa su malo uzburkali duhove. Očekivao sam da bude žešća borba na stazi, mada jeste da je kratko trajalo, ali nije bilo loše. Što se priprema Ducatija za Rossija tiče, sigurno da ih ima, ali ne verujem da bez njegovog inputa pripremaju motor za sledeću sezonu. Očekujem ipak tešku sledeću sezonu za Doktora, tek 2012. ozbiljnije rezultate, u smislu konkurisanja za titulu. Jedino ako uspe da za 4-5 meseci napravi ogroman napredak. Ne bi mu ni bilo prvi put.
  13. Pa po opisu koji je dao kolega sa drugog foruma, ti ljudi bi trebalo da krenu u marketing sopstvenog brenda! Mislim, pločice koje dugo traju, meke su i ne troše diskove, a pri tome odlično koče... Mislim da nijedan renomirani proizvođač ne bi takav test prošao, negde bi nešto zafalilo. Dakle, Romići, kod Dinkića po kredu za kampanju i ima da se obogatite, a nama problem sa pločicama da rešite za sva vremena.
  14. Opiši malo bolje situaciju, možda će biti manje nagađanja šta se u stvari desilo. Ako je bilo ko od vas išao pravo, onda je onaj koji je menjao pravac kretanja kriv. A ako ste obojica menjali pravac, onda onaj ko je dolazio sa desne strane ima prednost.
  15. Hahahhahhahahahahaahha! Brate, jbt pa i za glupost pod hitno mora da se uvede ograničenje! Od ovoga mož' se rikne! ;D ;D ;D
  16. @cparty Au bre, pa šta kaže junak? Navikao da tu nikog nema kad on prolazi? Slično se pre dve godine desilo našem drugaru Ćićiju, njega je "naguzila" mečka na NBG. I on je leteo.
  17. Nije za diskusiju, ali ako može satnica da se postavi, bio bih više nego zahvalan.
  18. Da ne bi one liste sa vremenima i ove slike sa brojem 7, ne bih provalio, nema šanse. Slab ti ja imam sluh za deseterce i ostalu poeziju. Kao što rekoše, stvarno prava slika, za 40-50 godina uzmeš praunuče na koleno i kažeš mu: jel' znaš ti ko je ovo?
  19. Znam da znaš, ali da ne bude neke dileme kod Baneta moram da kažem da je sve ovo bila šala. Da predupredimo nesporazume. Vujo, pošto je situacija takva kakva je sa davanjem krvi, a mi kad god se skupimo pravimo defile kroz grad, možda ne bi bilo loše to iskoristiti, pa recimo videti da li u Zavodu za transfuziju krvi imaju kakav pogodan materijal koji bi mi u tom defileu mogli da iskoristimo na obostrano dobro. Šta znam, možda neke zastavice sa onim njihovim simbolom dobrovoljnih davalaca ili tako nešto što bi mogli da zakačimo na motore pa da bude i taj defile zanimljiviji, a i korisniji.
  20. Ninoslave, jesi to ti?
  21. Donji deo te lutke nije video niko sem Dr.Baneta. Tako da može lako da se desi da bude... kako bih rekao... potpuno funkcionalna i za naše koleginice. ;D
  22. Vrlo verovatno da je Casey u pravu. Ali, ako se ne varam, Tomizawi je sudbinu zapečatila upravo trava. Doduše veštačka, ali svakako nije bio asfalt u pitanju. Da se slobodnije dodaje gas sa asfaltnim proširenjima, to je sigurno, ali dovoljno široke zone izletanja od asfalta meni po logici stvari daju bolje rešenje. Moguće da grešim, ne znam...
  23. Što bi rekli komentatori: early picking up the bike. To je sjajna stvar, mnogo lepo izgleda, počeo sam to da vežbam. Iz skromnog iskustva mogu reći da je mnogo veće samopouzdanje pri davanju gasa na izlasku iz krivine.
  24. Ma, ima i da pljunem, ako treba. ;D ;D ;D ;D Izvinite, ovo je tema posvećena zdravlju, neću više.
  25. Razumeo! Nisam ni mislio da ćete da me pustite da gladujem! ;D 1.-dr.Bane 2.-zoltan 3.- Arakis 4.- Avijaticar 5. Nadalina 6. Џокс 7. Ruza (Ja cu vam nosim bokal sa vodom) 8. KochaMatori 9. PapaStalin 10. R.I.P. 11.srdjan73 12. jager (taman posla da ne dođem Namigivanje ) 13. Sinclair 14. Vlada#4 (taman posla da dodjem bez Vlade Zelenko ) 15. Vlajko 16.Popsy (da se zapljunem iz CG) 17. Vuja 18.Zelja 19.vladacbrpc25 20. spettacollo
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja