Jump to content

Moto Zajednica

Наш

Članovi
  • Broj tema i poruka

    181
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Наш

  1. SYM ST 200 (169ccm) - 3300e SYM Joyride 300 - 4600е SYM HD 300 - 4600e Ако већ гледаш модел HD300, баци мало око и на Јоуride 300. Исти су агрегати али различити модели. Мени озбиљније делује Joyride од HD-a. У ST 200 je агрегат од 169ccm.
  2. На жалост нисмо центар светског тржишта мотора па се мерење не врши према нама. Када би се ми питали још дуго би 650 био на производним тракама. Тамо где је новац 800 увелико предњачи у продаји.
  3. 6:1 у корист 800. Управо и разлог за гашење 650.
  4. Још нису решили теже јутарње паљење?
  5. Напрскај контакт спреј у дугме за паљење. Може бити да су контакти запрљани.
  6. Мислиш да је зграда катастрофа или је слаб због недовољно излагача? Треба срушити зграду или порадити на томе да буде више излагача? Посетио бих сајам па да знам на шта да обратим пажњу.
  7. Данас сам заменио уље у скутеру и сипао "Ipone katana Scoot" у градацији 5w40. Занима ме да ли је ова градација добра за користити преко целе године или би ваљало да се на лето сипа уље неке друге градације. Да ли је ова градација добра на летњим врућинама?
  8. Како сам возио обе, горе поменуте кациге, свој глас могу дати у корист Шкорпиона. Шкорпион је аеродинамичнија од ХЈЦ и осетно боље се понаша на ударима ветра. ХЈЦ као да је оштрија па се због тога чује звиждање и при мањим брзинама што је чини бучнијом. Унутрашњост обе је приближно исте удобности и квалитета, подједнако су проветрене па су ту на истом нивоу. Нису тихе ни једна ни друга али ту предњачи и односи победу "Exo 491".
  9. Узми сам па му пошаљи.
  10. Постоје и приватне поруке па се можете дописивати колико вам воља. Одговори се лично члану, без малтретирања осталих учесника. Тако се неће тровати свака тема на форуму. Постаје неподношљиво читати безвезне коментаре који немају везе с темом о којој је реч.. И увек су други криви, браво!
  11. Мислим да би ово одмах одузели.
  12. Што се одузумања мотора тиче, многи љиди са форума су заштићени, неки јер су исправни а неки из других разлога.
  13. Одлично, сад се учлани тамо и постави ово што си овде.
  14. Није лепо смејати се туђој невољи. Можда је коментар требао испасти смешан али није ни најмање. Ово више има смисла објавити на 2Bike.rs него на форуму о моторима.
  15. Предњу гуму строго на препоручени притисак. Може се десити да "бежи" ако је на већем од препорученог.
  16. Ради, свраћао сам и јуче и данас.
  17. Не ради то никад! Мотор мора бити увек у брзини!
  18. Тренутно је акција у Еуросумару.
  19. @Milanezi Колега, препоручио бих ти овај производ, одличан је. Задовољан сам како "баца" сноп. Раније је било разливања светлости па није било могуће возити по мраку. Са овим производом се решава тај проблем. Немој нас ускратити за своје утиске кад будеш испробао. Поздрав!
  20. Погледај и шта "Sym" има да понуди. Нису за потцењивање.
  21. Та гуме наручи код увозника из Новог Сада, нису биле скупе. Мислим да се не исплати наручивати од преко.
  22. Прочитај тему од почетка, писао сам како је то могуће решити.
  23. Верујем да није страшно и да ће лако бити отклоњено.
  24. Колико је скутер прешао и које је годиште?
  25. То би требало овако да стоји....
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja