Ako jos stoji filtar, uzimam naravno. Meni to cesto treba . Kada si poslao poruku bio sam na kopu, posle nije bilo ni glasa itd, zamolio drugara iz tog kraja i on resio u auto miki za pola dana.
Za info o nabavci, mislim da je bilo normalno da objavis ovde javno kontakt prodavaca mann filtera, nisam video razlog za tajnovitost i mistifikaciju, no mozda sam nesto i lose shvatio... Mislim, cilj je valjda da svi znaju...
Za kljuc pogledaj nippynormans.com - jasno je navedena razlika po modelima za 12 i 14 zuba, stize za 7 dana, obicnom postom.