Eto kako su ljudi razliciti... ja npr. kod Rosija uz dugovecnost i drajv, najvise cenim to sto je fenomenalno monetizovao svoju popularnost. Nastupio je pred Dornom svestan da im dovodi jedno 2/3 navijaca na trke i dobio fransizu da na tribinama prodaje "kackete" (tj. siroki merč☺).
Sada kada kupis vr46, njemu pare u dzep. Ali i kada kupis 99, 93 i jos ponesto, opet njemu pare u dzep. Svaka mu cast, kao da vi ne koristite legitimne prilike u svom zivotu? Zar ga to cini neiskrenim, mislim to sto je pametan?
Jeste da je sve ovo zasluga debljeg blues brother-a, ali Rosi je dovoljno pametan da ga prepozna, da mu veruje i da ga pusti da radi.
Ja mu zbog tog biznisa skidam kapu i klanjam se do zemlje. Upravo to ga izdvaja od ove ostale balavurdije...
U isto vreme, to sto je popularan ne cini ga najboljim vozacem. Nema veze jedno sa drugim.