a ja se bojim da je kolega srasilo potpuno u pravu (kao i bezbroj puta do sad) kada je moto-mehanika u pitanju! ja sa tim no name chudotvornim "chorbicama" ne bih vezbao po svom motoru... provereno znam da se ti aditivi ne lepe samo na karike i cilindre , vec apsolutno svugde po unutrasnjosti agregata - i gde treba , i gde ne treba..!
kolega komaNS i sam verovatno znas koliko vulkanizera u NS-u ima alat za moto-balans , a 90% nece ni da zna nista oko toga! dobar vulkanizer mi je rekao da je skidanje i vracanje tocka puno dugotrajnije i komplikovanije nego na autu - a ne moze toliko puta skuplje da se naplati...
vejic vise nema tog majstora koji ima iskustva sa motorima - jova mislim beshe(promenio firmu)! ne idu ljudi izgleda bez veze u Osjek kod Gorana Pardona...
skoro novi dugo stajali suzuki servisiran , pregledan , podmazan i ustelovan - prijalo mu , radi kao sat! gsx750f moze da krene lagano u razradjivanje... Bokilic uradio sve po dogovoru i u roku , "normalno" zvao kasnije da vidi ima li problema , cuje utiske itd... nije samo majstor vec i pravi kolega forumas-od mene preporuka..!
ne prizivaj... u NS-u imaju (i to dosta) Piagio Bewerly250i. samo "iskoche" sa parkinga! izmedju dva parkirana auta se ushtekuju i sachekusha... u sezoni ih bude bas dosta i samo zuje!