Jump to content

Moto Zajednica

vladabajker

Članovi
  • Broj tema i poruka

    262
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: vladabajker

  1. Svaka chast! E tako se to radi...
  2. ok. nisam dobro skontao-izvinjavam se... ali stoji da je cena visoka.
  3. Vrhunski motorcikl , jedan od prvih sa el.ubrizgavanjem , pravio se od 1984... masina je redni "lezeci" chetvorocilindrash - pravio se i sa tri klipa takav od 750ccm i zvao se K75 - to su ochevi danashnjih BMW rednih mashina... Imao sam priliku da licno provozam oba i odgovorno tvrdim da su vrlo ozbiljne sprave. Pogledaj na kraju krajeva bilo koji drugi motor na 100000km i sve ce ti biti jasno. Na konkretnom primerku auspuh nije orginalni i treba obratiti paznju i na pneumatike jer stoji 3god... posedovale su ih mnoge policije sveta , a mnogi su i dan danas u upotrebi. Uz redovno servisiranje mogu da predju silnu kilometrazu - postoje skoro neverovatne priche o njima na netu , praktichno legende! Svugde drze cenu , ali kad dodash neophodna ulaganja dolazi se do toga da je dotichni primerak ipak skup. obarajte cenu i kupujte! Ako odustanete kolegijalno bi bilo da ponudite ovde na forumu i mozda uchinite uslugu i prodavcu i eventualnom kupcu... moja skromna procena je da se za motor trazi orijentacciono duplo vishe od realne vrednosti na trzishtu...nadam se da sam pomogao - sretno.
  4. Direktore svakako kontaktiraj i upoznaj majstor Spaleta! ne moze ti skoditi-a sigurno ce ti koristiti... BMW moto-mehanichari iz spominjanih servisa ne verujem da po iskustvu i znanju mogu i shegrti da mu budu... raspitj se na kraju krajeva gde svi komplikovaniji problemi budu resheni... voleo bih da sam pomogao - srecno!
  5. charlie kralju!
  6. kralju , bas imas hertza!
  7. horor! moze li bolje od ovog uopste..?! meni deluje bez mane , a i oni koji su se u belom svetu vec prijavili za ovo sigurmo znaju sta ocekuju za te pare...
  8. pozdrav. jesi razmisljao da bar prvi put ipak odes kod Spaleta? gre'ota bi bilo da ti se pri nekom improvizovanom podizanju preturi na stranu - a i da jednom pogledes kako to radi stari majstor , sto je sigurno-sigurno je. srecno i ne zameri...
  9. pa hoce ljudi da naprave dobar motor...
  10. pozdrav! da li je Beverly sa karburatorom ili je to vec model sa ubrizgavanjem...?
  11. hvala svima - bolje vas nasao!
  12. lep poxdrav za sve , ja sam vlada iz novog sada - potpuni sam amater na kompjuterima(i ovo kucam jednim prstom) tako da se unapred izvinjavam kompletnom forumu na pravopisnim i ostalim greskama i urednistvu posebno na eventualnom dosadjivanju - covek se uci dok je ziv , pa tako i ja pod relativno stare dane za ove stvari... srecno svima.
  13. Danas sam postao novi chlan ali nikako da otvorim temu u predstavi se forumu. Molim za pomoc

    1. Motoholic

      Motoholic

      Pozdrav i dobrodošao. Otiđi u podforum "Predstavljanje Članova": http://forum.bjbikers.com/index.php?/forum/15-predstavljanje-clanova/

       

      Zatim, u gornjem desnom uglu klikni na dugme "Postavi novu temu". U toj temi napiši nešto ukratko o sebi. Posle toga će ti biti otvoreni svi drugi forumi. Ako i dalje imaš problem, pošalji mi privatnu poruku.

    2. Arakis

      Arakis

      Da li si dobio aktivacioni e-maul i kliknuo na njaga?

×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja