10000km u komadu je bash ozbiljna tura! vecina ne predje toliko za dve sezone... po meni za takve ture treba ipak imati sto mladji i kvalitetniji motor , a i sto veci - komfor , tovarni kapacitet itd... GSX750F je po meni "dosta motora" za relativno malo para - kolega obrati paznju na jednu interesantnu stvar: GSX750f chesto i od preko dodje sa sva 3 kofera i nosachima - a ZZR600 skoro nikad! smatram da i to dosta govori i znachi... P.S. ovih dana sam video da se u oglasima pojavio na prvi pogled vrlo solidan primerak sa sviim koferima u Sr.Mitrovici... nadam se da sam pomogao , a ne odmogao i pokolebao te. chuj shto vishe mishljenja i iskustava(kolege pomozimo) , probaj sve modele pa sto kaze narod: 3xmeri - jednom seci... sretno!