Jump to content

Moto Zajednica

vladabajker

Članovi
  • Broj tema i poruka

    262
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: vladabajker

  1. uh...!
  2. budi drug pa nam napisi hoces li samo stelovanjem karburatora uspeti da skines potrosnju , i koliko...
  3. iskreno i iz dubine duse napisano! bas imas hertza - ko zna , mozda bas na pokojnog dedu i deda-strica...svaka cast!
  4. i vise... sretan put!
  5. advokata , svedoke , sudskog veshtaka - pa polako...
  6. uh scheise! pa zar je morala puna generalna..?
  7. svaka cast kolega! redak model-pravi si BMW-ejdzija... cestitamo,cestitamo! nego napisi ti nama sta je to sve radjeno u okviru manje popravke , a mogao bi i koju rec o majstor Makiju iz Kragujevca - za nas koji nismo imali cast da ga upoznamo... hvala unapred.
  8. sta je radjeno? ja nista ne vidim , ni jednu fotografiju! kaze da su premestene , obrisane...?!
  9. sretno - cestitam! deluje ocuvano...
  10. ne znam za GSX600f , ali 750 zaista vuche mushki iz niskih obrtaja - i to u svim brzinama!
  11. bogu , crash baru i BMW boxer konstrukciji hvala - posebno levoj "polovini"... za ostalo no coment!
  12. 10000km u komadu je bash ozbiljna tura! vecina ne predje toliko za dve sezone... po meni za takve ture treba ipak imati sto mladji i kvalitetniji motor , a i sto veci - komfor , tovarni kapacitet itd... GSX750F je po meni "dosta motora" za relativno malo para - kolega obrati paznju na jednu interesantnu stvar: GSX750f chesto i od preko dodje sa sva 3 kofera i nosachima - a ZZR600 skoro nikad! smatram da i to dosta govori i znachi... P.S. ovih dana sam video da se u oglasima pojavio na prvi pogled vrlo solidan primerak sa sviim koferima u Sr.Mitrovici... nadam se da sam pomogao , a ne odmogao i pokolebao te. chuj shto vishe mishljenja i iskustava(kolege pomozimo) , probaj sve modele pa sto kaze narod: 3xmeri - jednom seci... sretno!
  13. vladabajker

    Korisni linkovi

    majstor Spale BG.
  14. svaka cast na znanju i trudu da ga nesebicno preneses i podelis-kralju!
  15. neka je sa srecom! koji?!
  16. kako?!
  17. 3x URA za vas troje!
  18. lep skup i lepa reportaza-bravo!
  19. dobrodosao! samo polako i pametno...
  20. znam vise ljudi kojima 1000-1100ccm trose 10-tak lit. jedan od glavnih razloga je nase gorivo. a jos je i skupo!
  21. kolega pomoglo bi ti i ubrzalo prodaju da napises par osnovnih stvari tipa: kilometraza , da li je i do kad registrovan , godiste itd... sretno!
  22. vladabajker

    savet

    BMW K1200RS je tek razradjen motor na toj kilometrazi, nije slucajno sto je skup i kao polovnjak... Za ostale ne znam. 3x meri - jednom seci... sretno!
  23. vladabajker

    R1100RT trokira

    Spale BG. ne odustaj lako... Sretno!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja