Jump to content

Moto Zajednica

srbac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    5782
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: srbac

  1. Dobro da nije registrovan godinu, pre godine proizvodnje
  2. Ako je neki normalan tehnicki, onda ne mora svake godine. Jednom im pokazes i vise ne. Ako to ne mogu da sacuvaju, onda trazi dugi tehnicki
  3. Unutrašnje gume prave za nekoliko dimenzija. 130-150 /60-90 - 17. Kupio sam Mitas debelo zidnu. U gepeku od auta mi je, sutra ću videti šta piše...
  4. Sve enduro kacige su bučne. Po meni dati za enduro kacigu preko 150e je bacanje para. Uglavnom na svakoj vožnji bar jednom padne, ispadne, udari je grana, kolega šlajfuje i baca pola kubika šodera itd Ova je sasvim OK Acerbis enduro kaciga FS-606 WBR - Barel Motoshop YAMAHABAREL.COM Veoma udobna i kvalitetna enduro kaciga renomiranog italijanskog proizvođača posebno dizajnirana za enduro, atv i supermoto vozače.
  5. srbac

    bmw r1150gs

    Jeste ali ne 2003-2004. 99-02 Ok, posle toga Abs skupi problemi, mada i to se isključi bez para.
  6. I Mir je uzeo titulu pored Rosija na Yamaha fectory motoru. Pedrosa tri puta bio šampion Stoner je bio test vozač Ducatija 2016-2018. Uradio je veliki posao, da ih digne iz pepela. Rossi legenda bez komentara Markez ce tek pokazati svoje. Vozice taj jos 7-8 godina, mozda stigne i Agostinija Sve su to vrhunski vozači
  7. Preziveli smo mi sa 14god, prezivece i oni sa 16
  8. Ko polaze za B, treba da malo doplati, odvozi neki čas moped i dobice Am
  9. Vozio je kao lud, uspeo je da padne dva puta !!!
  10. Ista mašina kao Transalp 650, jedino su karburatori drugačiji i ima 5ks više ! Zadnja guma enduro, vidi se da ganjaš po terenu
  11. Yamaha uzima, to je jasno. Markez je poblesavio. Srce hoće ali ga tehnika, koja se promenila, nikako ne sluša !
  12. Koliko sam uspeo da vidim, ni jedan jedini kadar na trci nije bio namenjen Rossiu. !
  13. Kurta Vinjales Zarco
  14. Danas od 13h do 23h nema kiše, trebalo bi da bude suvo i 17c
  15. Moto 2 ima bolje vreme od GP
  16. To je stara cena, promenjen je password
  17. Poželjno je da skuter/motor nije registrovan jer onda si bezbedan zbog kamera !!!
  18. Prekidać je postao senzor
  19. Hvala na putopisu Extra je !!!
  20. Kako se stiče iskustvo na putovanjima, shvata se da puno stvari koje nosimo zapravo i ne koristimo. Svako sledeće putovanje, manje stvari i na kraju bočni koferi ostaju kući
  21. Тражим 1098 или 1198 радилицу да направим један добар агрегат. За сада је ово почетак Jel to to? 1198?
  22. Evo i ovde imaš ! Enduro Balkan - Šuma, kamen, blato - na dva točka WWW.ENDURO-BALKAN.COM Enduro Balkan - šuma, kamen, blato - na dva točka. Mesto za početak Vaše avanture.
  23. Odličan izbor !!!!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja