Jump to content

Moto Zajednica

*zeka*

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1387
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: *zeka*

  1. *zeka*

    P: Plinski brener

    Sta si smislio za kotao novo ?
  2. Da nosac mora da klikne kad ga stavljas onda nema sanse da ispadne , jedva ga i sam skines posle kad hoces.
  3. Ja koristio ovaj sa linka na XTu , kupio ga tada na cikloberzi za 860 din. Radio za sve pare i na offu . Imas pozadi i malu alkicu pa mozes da ga osiguras sa nekom pertlicom za guvernal. Tach na telefonu dobro radi i kroz foliju.
  4. Svaka masina ima propisano koje standarde ulje treba da zadovoljava, to imas i u upitstvu od motora. Samo pratis to i ne brines.
  5. Postoje smajliji koji pokazu da li je sala u pitanju , ovako moze da izgleda ruzno kada nekom clanu a pogotivo ne novom napises treba da dobije medalju.
  6. A zasto bi ili rekordi. Covek je napisao korisnu stvar. U cemu je tu problem?
  7. *zeka*

    Sećanje

    Zna li se da li je zavrseno sudjenje, proslo je dve godine.Zanima me koliko je dobio akter ove nesrece? Cacani?
  8. Aj daj dimenzije tih naslona. Interesuje me neki kao sto je onaj koji je prodat. Onaj gore desno u kesi.
  9. *zeka*

    Led maglenke

    Skines U2 cip polako kljestima i resena stvar . Ovo cisto da znaju i drugi koji poseduju maglenke made in PRC .
  10. Nek je kolegi srecna kupovina. Znam par ljudi koji su kupili motor od Denisa i svi su zadovoljni.
  11. *zeka*

    Kupujem tablet

    Katastrofa!!! Isto sam kupovao jaknu od jednog forumasa , dogovor napravljen za odredjenu cenu. Sutra kad je trebalo da mi stigne jakna dobijam poruku da je dobio vecu cenu za nesto tipa 700 do 1000 din. i da je jaknu poslao drugom. Ljudi bez obraza.
  12. Imas u louisu par modela.
  13. Ima li nekih novosti? cekamo
  14. I ja uvek 95 sipam, probao na nekim turama i uvek mi bila veca potrosnja sa 98.Razliku u radu samog motora nisam osetio.
  15. Djunta Ovog puta u mom slucaju nije da nisu znali, obijasnicu ti nekada usmeno. Dug je tekst da bi se pisalo.
  16. Lepo videti toliko boxera na jednom mestu.
  17. Donosi li ko robu iz fc-moto.de ?

    1. Prikaži prethodne komentare  2 more
    2. Rumba

      Rumba

      Дај ми молим те исправне линкове. Не, ја не могу да ти завршим одбитак њиховог пореза. Могу да ти је донесем за цену, која важи за Немачку, плус 5 евра за слање на адресу у Немачкој. 

    3. Bruno 68

      Bruno 68

      pa nije to mnogo

    4. *zeka*

      *zeka*

      Rumba Poslat PP

  18. Kod mene isto pri duzem stajanju na copavoj izbaci oblak dima prvih par sekundi. To sam rocitao na dosta mesta kao normalnu pojavu na ovom motoru. Obzirom da se lako dize na centralni uvek ga tako i ostavljam.
  19. Ima li neko iskustva sa sharkom d-skwal i exo 510 sa ventilacijom i uopste .
  20. Ako nosite nike ili adidas patike brojevi odgovaraju . Ja nosim 43 nike ili adidas i ovaj model mi bas odgovara 43.
  21. Cena za pantalone ako moze . Hvala
  22. Bas kod vodopada imas restoran. Meni se pastrmka svidela a i teletina ispod saca im bila dobra.
  23. *zeka*

    Hrana!

    Ja se skoro provozao sa suprugom do Sokobanje, narucili dve porcije ne gledavsi u gramazu . Kad su doneli ono po 450 grama jedna porcija , ozderao sam se da sam jedva dovezao motor kuci
  24. Obavezno se provozaj i do Sjenice( moze preko Muhova ili ka Ivanjici pa levo) preko duge poljane gde svratis na jagnjetinu. Od Sjenice idi do vidikovca Molitva na Uvcu itd.
  25. Grejanje fenom pa potom ostatke lepka benzinom ili tome slicno.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja