Ja koristio ovaj sa linka na XTu , kupio ga tada na cikloberzi za 860 din. Radio za sve pare i na offu . Imas pozadi i malu alkicu pa mozes da ga osiguras sa nekom pertlicom za guvernal. Tach na telefonu dobro radi i kroz foliju.
Postoje smajliji koji pokazu da li je sala u pitanju , ovako moze da izgleda ruzno kada nekom clanu a pogotivo ne novom napises treba da dobije medalju.
Katastrofa!!!
Isto sam kupovao jaknu od jednog forumasa , dogovor napravljen za odredjenu cenu. Sutra kad je trebalo da mi stigne jakna dobijam poruku da je dobio vecu cenu za nesto tipa 700 do 1000 din. i da je jaknu poslao drugom. Ljudi bez obraza.
Дај ми молим те исправне линкове. Не, ја не могу да ти завршим одбитак њиховог пореза. Могу да ти је донесем за цену, која важи за Немачку, плус 5 евра за слање на адресу у Немачкој.
Kod mene isto pri duzem stajanju na copavoj izbaci oblak dima prvih par sekundi. To sam rocitao na dosta mesta kao normalnu pojavu na ovom motoru. Obzirom da se lako dize na centralni uvek ga tako i ostavljam.
Ja se skoro provozao sa suprugom do Sokobanje, narucili dve porcije ne gledavsi u gramazu . Kad su doneli ono po 450 grama jedna porcija , ozderao sam se da sam jedva dovezao motor kuci
Obavezno se provozaj i do Sjenice( moze preko Muhova ili ka Ivanjici pa levo) preko duge poljane gde svratis na jagnjetinu. Od Sjenice idi do vidikovca Molitva na Uvcu itd.